false


У 2019 медіа-портал ”Мnews.world” у межах правозахисного проекту “Mason Anonymous” запустив міжнародну благодійну акцію «Естафета добра». Мета акції — донести до людей, що допомагати можна не тільки грошима, стимулювати відкриту комунікацію, яка допоможе об'єднати зусилля небайдужих людей для звершення добрих справ. У всьому світі, без кордонів. Акція триває, і учасником може стати будь-який бажаючий!

Часто благодійність зводиться до формули хочеш «допомогти — дай грошей» і нерозривно асоціюється зі збором коштів. Альтруїзм став розцінюватися як допомога іншим, шкодуючи власними інтересами. Але команда проекту “Mason Anonymous”  впевнена, що у витоках альтруїзму і добродійності лежить бажання допомогти, безкорислива турбота про благополуччя інших. Місія «Естафета добра» — відродити прагнення людей творити добро і допомагати тим, хто цього потребує.

На квітень 2019 року акція охопила 6 країн: Ізраїль, США, Грузія, Україна, Росія, Казахстан. У першу чергу вона розрахована на надання допомоги дітям-інвалідам, сиротам, пенсіонерам та іншим категоріям соціально незахищених осіб.«Естафета добра» — не стандартна благодійна акція. Щоб стати учасником не треба робити матеріальних пожертвувань, просто зверніться до проекту “Mason Anonymous” і розкажіть про людину або соціальний заклад, який потребує допомоги. Далі команда проекту бере організацію на себе. Ініціатор може взяти безпосередню участь і стати волонтером “Mason Anonymous”, або просто поділитися подією у своїх соціальних мережах, передавши «Естафету добра» далі. Чим більше людей поділиться інформацією про акцію, тим більше хворих отримають допомогу.

false

— Сьогодні в світі існує багато благодійних організацій, — розповідають волонтери проекту. — На жаль, часто з’являються новини про шахрайські схеми серед деяких з них. Це основна причина, що зупиняє людей від участі у допомозі нужденним. Розуміючи це, ми об’єднали свої сили і організували акцію, в основі якої лежить не збір коштів, а поширення інформації і привернення уваги до соціальних проблем, які стоять за кожною окремою історією.

За 3 місяці волонтери “Mason Anonymous” відвідали дитячі будинки, школи-інтернати та будинки пристарілих, була надана адресна допомога у зборі коштів дітям, які потребують лікування.  

Акція триває і це реальна можливість для кожного приєднатися до благодійності. Ви можете звернутися до нас у соціальних мережах або написавши на емейл.

Mason Anonymous — правозахисний проект, що надає допомогу людям, які стали жертвами порушення прав людини.

Mnews.world — міжнародний інформаційно-новинний медіа портал. Основні теми, які піднімає ресурс — права людини, демократія і свобода слова. Організатор проекту “Mason Anonymous”.

Пошта: info@masonanonymous.com

https://www.facebook.com/1MasonAnonymous/

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram