этот материал доступен на русском

Олексій Кавилін: "Про роль податків у житті країни важливо вчити зі школи"

11:56, 22 березня 2019
Вікно
40 0

В Україні потрібно впроваджувати електронні навчальні платформи, завдяки яким молодь би дізнавалася про податки та їхню роль у житті країни.

Таку думку в ефірі радіо «Голос Столиці» висловив начальник Головного управління ДФС у Київській області Олексій Кавилін.

За його словами, все більше користувачів цікавляться можливістю сплати податків через смартфони, тому відповідні департаменти ДФС займаються розробленням та впровадженням мобільних сервісів та програмних інтерфейсів.

«Електроні сервіси – в пріоритеті нашої системи, і над цим треба працювати на законодавчому рівні. Рух у цьому напрямі є, і вже найближчим часом ми з вами побачимо результат. Я підтримую ініціативи зі створення електронних освітніх програм, які є надзвичайно ефективними. Наразі актуально навчати податковій культурі ще зі школи, адже знати зміст податків і їхню роль у життєдіяльності міста, країни – вкрай важливо», - заявив Олексій Кавилін.

Він підкреслив, що державна фіскальна служба постійно реформується та оновлюється, бере на озброєння передові сучасні технології. І головне – ДФС нині перетворилася з «репресивної машини» на майданчик для діалогу між приватним бізнесом та державою.

«Ті реформи, які вже кілька років відбуваються у податковій сфері, свідчать, що відносини змінюються, принаймні, реформа структури служби вже має позитивний результат. Коли ми створили центри обслуговування платників, то цим показали бізнесу – друзі, ми з вами рухаємось в одному напрямку, ми з вами в одному човні, і будемо разом виводити нашу країну до передових позицій міжнародної спільноти», - підкреслив податківець.

Позитивним результатом цієї взаємодії Олексій Кавилін назвав те, що у 2018 році кількість новостворених суб’єктів підприємницької діяльності на Київщині зросла більше ніж на 3 тисячі у порівнянні з 2017 роком.

Як повідомлялося, Олексій Кавилін є одним з наймолодших посадовців у Державній фіскальній службі. Він був призначений на посаду начальника Головного управління ДФС у Київській області у 2016 році.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter