этот материал доступен на русском

Digital-агентство «Dev4Day» визнано «Компанією року 2018»

13:07, 22 березня 2019
Вікно
76 0

З кожним днем IT технології набирають популярності та актуальності. На даний момент жодне сучасне підприємство не може обійтись без послуг Digital-агентств. Враховуючи обширність та специфічність цієї галузі, дуже важливо підібрати надійного та якісного підрядника, що зможе добросовісно виконати поставлені задачі в зазначений термін.

Саме таким підрядником зарекомендувала себе українська компанія Dev4Day, що займається повним циклом Діджитал розробки! Офіс компанії знаходиться в Дрогобичі, що зовсім не заважає працювати і зі столичними компаніями, так як в ціновому діапазоні підприємству немає рівних. У планах компанії відкриття двох офісів у Києві та Дніпрі.

Клієнти компанії отримують кращу пропозицію на ринку, коли необхідно недорого зробити сайт, замовити лендінг-пейдж, створити інтернет-магазин, створити веб-портал. При розробці будуть використані сучасні, ефективні та надійні технології а креативна команда створить цікавий, адаптивний та легкий для сприйняття дизайн.

ДОСЯГНЕННЯ

За підсумками 2018 року підприємство ТОВ "ДЕВ ФОР ДЕЙ" відзначено Всеукраїнським галузево-аналітичним центром як одну з кращих компанії галузі, згідно КВЕД 62.01 та внесено до реєстру “Надійних та інвестиційно привабливих підприємств” Львівської області. А за високу якість послуг та відповідність потребам ринку, діджитал агенство Dev4Day отримує статус «Компанії року 2018».

Статус «Компанія року» - незалежна відзнака, яка підтверджує, що Товариство з обмеженою відповідальністю "ДЕВ ФОР ДЕЙ" пропонує якісні послуги, є надійним партнером та престижним роботодавцем.

ПРО ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ

ТОВ "ДЕВ ФОР ДЕЙ" створює і впроваджує програмні рішення, які дозволяють бізнесу бути більш ефективним, прибутковим і прогнозованим.

Креативність і вміння зрозуміти клієнта з першого разу – ось головні навички працівників компанії на чолі з їх керівником Олександром Цвіркуном. Головним в команді розробників є випускник Національного університету «Львівська політехніка»,  Василь Микитяк, якому притаманні такі риси характеру: “все має бути виконане вчасно”, “безпека наше все” та “клієнт має пишатись нашою роботою”.

Працівники компанії вирішують завдання будь-якого рівня: від мобільних додатків до десктопних продуктів, від сайту візитки до складного корпоративного порталу, від простого скрипта автоматизації до корпоративних білінг систем.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter