У перші дні весни у Києві відгримів 30-ий Міжнародний турнір зі спортивного танцю «Парад надій»-2019. 9 та 10 березня на паркет виставкового центру АККО Інтернейшнл  вийшло більше 1000 спортсменів зі 158 спортивних танцювальних клубів України, Молдови, Польщі, Білорусі, Італії, Німеччини, а їх виступи оцінили 72 учасники суддівської колегії з України, США, Італії, Британії,  Китаю та інших країн світу

Ювілейний фестиваль кращих спортсменів у бально-спортивних танцях організували Школа танців Федорчук (Київ), Асоціація спортивних танців України за підтримки Групи компаній «Фокстрот».

«Наш «Парад» є унікальним та рекордним, адже за будь-яких обставин наш турнір 30 років поспіль раз-по-раз збирає кращих спортсменів України та світу, -прокоментувала ювілей Валентина Федорчук, заслужений тренер України, незмінна організаторка змагань світового рівня.

Організатори порахували, що за 2 дні турніру на паркет вийшло більше 1000 спортсменів зі 158 спортивних танцювальних клубів України та світу. Серед них були розіграні медалі у всіх вікових категоріях. Найсильнішою категорією виявилися «Дорослі, латина» (1 місце посіла пара з Харкова Олексій Мордвинов та Анастасія Осадчук) та «Дорослі, стандарт» (переможці в категорії  кияни Катерина Байсарова та Андрій Зінченко).  В конкурентній боротьбі кращих українських спортсменів (29 пар) блискуче виступили харків’яни Софія Зіль та Євген Борушко, посівши 1 місце («Молодь1, латина»). А в стандартній програмі «Молодь.1» на першу сходинку піднялися їх земляки Марія Савчук та Олександр Безкровний. У категорії «Молодь 2» золоті медалі в стандартній програмі взяли одесити Ганна Янкул і Кирило Корчмар.

Натомість кияни стали володарями «Кубку Фокстроту»: його вручають за наукраще виконання однойменного танцю. Кубов заснував Геннадій Виходцев,  генеральний директор Групи компаній «Фокстрот», генеральний партнер фестивалю. Кубок-2019 забрали вихованці столичного клубу «Альта» Єлизавета Перепелиця та Дмитро Родін, триразові Чемпіони світу зі спортивних танців, вкотре довівши, що фокстрот в нашій країні краще за всіх танцюють вони.

На «Параді надій» майстерність спортсменів оцінювали 72 висококваліфіковані судді світового рівня з Європи, США, Китаю  та України та інших країн світу. Член журі з Одеси Віктор Палій останні 10 років працює суддею на «Параді надій» й так пояснив специфіку своєї роботи: «Ми ретельно стежимо за парами та порівнюємо їх. У танці оцінюємо лінії, рух, ритмічність та техніку».

 - Дуже гарний та великий зал, класний паркет, хороша музика та світлове оформлення, - діляться враженнями щодо організації фестивалю Максим Федоренчік та Анна Макарова з Запоріжжя, фіналісти Параду в категорії «Молодь 2+Дорослі Rising Stars». - Нам, загалом, усе сподобалось. Роздягальні – просторі, нема натовпу, у тому сенсі, що ніхто нікому не заважає, як це зазвичай буває. Для всіх є багато місця щоб перевдягнутися. Ми обрали цей турнір тому, що він доволі великий, тут зібралось багато учасників з усієї України і не тільки».

Подарунком для організаторів змагання став «Партнерський віденський вальс». На паркет вийшли співробітники партнерів Параду надій – Групи компаній «Фокстрот», ТМ «Секунда», мережі Фокстрот, медіа партнери «Дзеркало тижня. Україна», УНІАН та Першого туристичного центру. Валентина Федорчук, незмінний організатор турніру, заслужений тренер України, подарувала партнерам Параду 7 безкоштовних занять з віденського вальсу. Запрошуючи партнерів на паркет, вона зауважила: «Багато років  існує традиція, що саме з Параду маленькі «починашки» категорії «Бейбі» розпочинають свій творчий шлях, а глядачі їх підтримують. У ювілейний Парад ми не зрадимо нашій традиції, але сьогодні будуть дорослі «початківці», які вперше вийдуть перед вами на віденський вальс. Вони приходили після роботи та трудилися, щоб зробити подарунок 30-му «Параду надій». Спасибі вам, партнери!»

 «Ми партнерствуємо з Валентиною Федорчук та «Парадом надій» вже 17 років і пишаємось тим, що долучилися до розвитку спортивного танцю в Україні, - говорить Геннадій Виходцев, генеральний директор ГК «Фокстрот». - За цей час близько 26 000 спортсменів виходили на цей паркет, близько 1000 суддів оцінювали їх зусилля. Це наша інвестиція в реалізацію надій десятків тисяч спортсменів».

«Парад надій» відрізняється тим, що цінує зусилля кожного з учасників турніру. Ось чому усі спортсмени на старті змагань отримали подарунки від партнера стартового приза ТМ «Сандора» на знак підтримки їх надій. Свою вдячність спортсменам засвідчили Oriflamе, торговельна мережа Секунда, фабрика дитячих іграшок «Гуллівер Україна», Українська асоціація прямого продажу. 9 березня Перший туристичний центр надав путівку в Європу для всіх відвідувачів турніру.

Прикрасив Парад надій вокал молодих вокалістів з талант студїї Наталії Могилевської  – виступи Галини Солодки, Саші Фадєєвої, Христини Брутян, Діани Горбатюк, Володимира Сергієнко, Ані Климчук. Свій вокальний майстер-клас дав Сергій Костецький – хореограф, вокаліст, учасник «Голосу країни-9», переможець «Танців з зірками» та «Танцюю для тебе», постановник шоу та фільмів.

 Промо-партнером заходу є PR-агентство BeMyMedia. Інформаційну підтримку «Параду надій» надали  Генеральний медіа-партнер «UA:Суспільне» та спеціальний медіа-партнер телеканал «ZIK», всеукраїнська газета  «День», інтернет-портал «Обозрєватель», інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна» та всеукраїнська газета  «Дзеркало Тижня – Україна». Інформаційно фестиваль підтримали он-лайн видання для активних людей: «Рубрика», lifestyle-видання та інтернет-портал «Glory, блог-журнал України про цікавих людей та події «Lucky Ukraine», модний онлайн журнал «VTrendi», всеукраїнський інформаційно-розважальний портал «Tut.ua», портал про шоу-бізнес та культурне життя «Eurostar», видання про кінематограф «Cut Insight», портали «My Kiev.com» и «Studio of my dreams» та

Новини зі світу танцю на сторінці Instagram @ParadNadejd  та FB @ParadNadejd

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram