9-10 березня у столичному виставковому центрі «АККО Інтернешнл» (проспект Перемоги, 40-Б) відбудеться ХХХ ювілейний фестиваль зі спортивного танцю «Парад надій 2019». Організатори фестивалю - Школа танців Федорчук, Асоціація спортивних танців України за підтримки Групи компаній "Фокстрот". Традиційно до змагань запрошуються українські та іноземні танцювальні пари та судді. Організатори очікують близько 1000 пар спортсменів, які протягом двох днів розіграють 300 медалей у 6-ти відділеннях, у віковій категорії від «Супер-бейбі» (4-5 років) до «Сеньйорів» (від 55 років). Гострою очікується боротьба за незмінний щорічний "Кубок Фокстроту" на краще виконання однойменного танцю від генерального партнера фестивалю Групи компаній "Фокстрот" та Геннадія Виходцева. Детальніше про умови участі - https://flymark.com.ua/Competition/Details/1540

Оцінювати майстерність спортсменів будуть висококваліфіковані судді світового рівня з США, Італії, Англії, Німеччини та інших країн. Цього року до складу суддівської колегії входять Снеголь Вуд (Англія), Джонатан Вілкінс (США), Лука Тонелло (Італія), Алекс Іванець (Великобританія), Дірк Бастерт (Німеччина), Іван Крилов (Росія), Емануеле Солді (Італія), Еліза Насато (Італія), Нікола Нордін (Англія), Нунсіо Маріано (Італія).

Подарунком для всіх учасників церемонії відкриття змагань стане неймовірний виступ однієї з найуспішніших сучасних пар у світі спортивного танцю – італійців Емануеля Солді та Елізи Насато, 8-разових чемпіонів "Italian Professional", фіналістів "World championships", "European Finalist UK and Blackpool open professional", "World Masters", фіналістів найбільшого турніру в Альберт-холі в Лондоні, турніру "Taipei Open Championship", бронзових призерів чемпіонату Європи та чемпіонів Італії.

А сюрпризом вечірнього відділення 9 березня стане «Партнерський віденський вальс». На паркет вийдуть співробітники давніх й нових друзів фестивалю - ГК Фокстрот, ТМ Секунда, медіа партнерів «Дзеркало тижня», УНІАН, Першого туристичного центру. «Віденський вальс партнерів – справжній подарунок усій танцювальній спільноті України, адже завдяки підтримці партнерів Парад надій не просто розвивається, а є знаним та популярним в Україні, щороку збирає кращих спортсменів, - коментує Валентина Федорчук, незмінний організатор турніру з тридцятирічним стажем, заслужений тренер України. – Усі ми разом працюємо, аби Парад був джерелом добрих емоцій, радості для усіх, хто щасливий, бо танцює!».

Генеральний директор ГК Фокстрот Геннадій Виходцев, який є партнером турніру протягом 17 років, відзначив: «Підтримуючи Парад надій, ми інвестуємо в розвиток вітчизняних спортивних танців, у реалізацію надій українських спортсменів на гідну оцінку своєї праці від кращих суддів України та світу. Бажаю усім легкого ювілейного паркету!

 «Парад надій» завжди цінував кожного з учасників турніру, а тому усі зареєстровані спортсмени вже на старті отримають подарунки від сокового партнера – ТМ «Сандора» та «Сандорик» на знак підтримки та як подяку за віру у себе, а всі фіналісти отримають відзнаки партнерів змагань. Талановиті завжди об'єднуються: талант студія Наталії Могилевської  долучилась до Параду надій. На наймолодших талантів чекають подарунки від доброго партнера ТМ «Гулівер Країна», а більш досвідчених спортсменів відзначить партнеру точного часу - ТМ «Секунда». Вишукані подарунки чекатимуть переможців від партнеру з краси «Oriflame», а незабутню подорож до Європи подарує туристичне агентство «Перший туристичний центр». Також спогади про яскраві моменти та емоції забезпечить молода команда «DARSA digital agency» (аерозйомці дронами, фото та відео-звіт фестивалю). Організаційну підтримку Параду надій надає Українська асоціація прямого продажу.

Промо-партнером стало PR-агентство BeMyMedia. Інформаційну підтримку надають надійні медіапартнери «Параду надій» - Генеральний медіа-партнер «UA: Суспільне» та спеціальний медіа-партнер телеканал «ZIK», інтернет-портал «Обозрєватель», всеукраїнська газета  «Дзеркало Тижня – Україна», інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна» та всеукраїнська газета  «День». Також інформаційно фестиваль підтримали он-лайн видання для активних людей «Рубрика», №1 блог-журнал України про цікавих людей та події «Lucky Ukraine», lifestyle-видання та інтернет-портал «Glory», модний онлайн журнал «VTrendi», всеукраїнський інформаційно-розважальний портал «Tut.ua», портал про шоу-бізнес та культурне життя «Eurostar», видання про кінематограф «Cut Insight», портал «Studio of my dreams» та «My Kiev.com».

Найактуальніші новини у світі танцю: FB @ParadNadejd

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram