Українське видавництво #книголав цьогоріч представить своїм читачам близько 100 книжкових новинок, серед яких нон-фікшн, дитяча та художня література. Із кожним роком найменування книжок у #книголав впевнено зростає.

У 2019 році видавництво представить як найпопулярніші світові бестселери, так і книжки українського авторства. Вже скоро українців чекатиме книжка постійного представника України в Раді Європи Дмитра Кулеби «Війна за реальність: Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот» про інформаційні війни, поведінку в інформаційному просторі та роботу з комунікаціями в Україні.

Серед найочікуваніших новинок ‒ книжка авторських рецептів відомого українського шеф-кухаря, блогера, кулінарного експерта програми «Сніданок з 1+1» на каналі 1+1, реформатора шкільного харчування Євгена Клопотенка «Зваблення їжею: 70 рецептів, які захочеться готувати».

Юних читачів #книголав здивує черговою частиною із серії «Маленькі дослідники» про транспорт. Книжка розповість про те, як влаштовані велосипеди і скутери, як виглядає двигун, як працюють автобуси, що дозволяє літакам підніматися в небо та багато іншого. До того ж, #книголав видасть казки відомого Ганса Крістіана Андерсена, чудові історії про пригоди динозавриків, а також книжки для вивчення англійської мови із серії «I love English». Навесні видавці планують вихід другої частини світового бестселера – книжки «Казки на ніч для дівчат-бунтарок».

Книжки художнього жанру поповняться такими виданнями: моторошний трилер «Хованки з хижаком» Ендрю Мейна, кримінальний бестселер «Дівчата, які нічого не скажуть» Еріка Рікстада, доросла казка «Дім, в якому» Маріам Петросян та роман популярного швецького письменника Фредріка Бакмана «Ведмеже місто» і ще багато іншого.

Досить популярний серед українців жанр нон-фікшну матите наступні  новинки: бестселер для підприємців «Дисципліноване підприємництво. 24 кроки до успішного стартапу» Білла Олета, надзвичайно корисна «Стресостійкість» Міту Стороні та бестселер New York Times  «Екстремальна відповідальність» Джоко Віллінка і Лейфа Бебіна, науково-популярна книжка «Аполлон-8» Джеффрі Клюгера та інші.

Крім того, #книголав веде переговори із низкою українських авторів. Цей напрямок видавництво планує розвивати. Тому українців чекатиме чимало приємних новинок.

«За час роботи видавництва #книголав, а це більше двох років, ми встигли видати багато бестселерів, які очолили рейтинги українських продажів. У цьому році ми продовжуватиме здивовувати наших читачів та пропонувати якісну і актуальну літературу. Ще більший вибір запропонованої продукції дозволить споживачу обрати свою улюблену книжку. Адже кожна прочитана книжка робить людину на крок ближче до здійснення своїх найзаповітніших мрій», – розповідає співзасновниця видавництва #книголав Світлана Павелецька.

Нагадаємо, найпродаванішою книгою 2018 року стала «Їж, пий, худни» Наталії Самойленко,  перший наклад якої було продано за два тижні.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram