За результатами фінансових показників, опублікованих журналом "Топ-100. Рейтинги найбільших за 2018 рік, найприбутковішим рітейлером побутової техніки та електроніки залишається мережа Фокстрот (ТОВ" САВ-дистрибьюшн ") з чистим доходом 9,4 млрд грн в 2017 році, що на 24% вище, ніж роком раніше.

 Результати рівня чистого доходу за підсумками трьох років порадували керівників і колектив омніканального бренду. Рейтинг показав зростання доходу в 2015, 2016 і 2017 роках як 6,5 млрд грн., 7,6 млрд грн і 9, 4 млрд грн відповідно.

Причина оптимістичноъ тенденції - пожвавлення економіки і споживчих настроїв, операційний акцент на якість сервісу, швидкість обслуговування покупця в офф-лайні та інтернеті, активізація споживчого кредитування і розвиток бренду як мультиканального.

Юрій Поліщук, комерційний директор мережі Фокстрот розповідає, що саме омніканальность є драйвером успіхів Фокстроту протягом 3 років: «У нас, як у найбільшій мережі з продажу електроніки, більше можливостей особисто контактувати з покупцями, які вже вибрали товар в інтернеті і прийшли в магазин за тест-драйвом з перспективою покупки. Ця перевага посилюється зростанням інтересу до кредитування: якщо в першому півріччі 2016 роки за позикові кошти покупцями купувалося тільки 20-35% від загальної кількості техніки, то в 2017 році - 40-50%. "Кількість відмов при видачі позик з боку банків-партнерів істотно скоротилося", - уточнив керівник.

- Ми підійшли з гарним результатом до 25 річчя компанії, яке відзначається в 2019 році: Фокстрот залишається брендом-лідером, який гарантує своїми покупцям якість, надійність і комфорт, - прокоментував 1 місце в рейтингу генеральний директор ГК Фокстрот Геннадій Виходцев. - Рейтинг ТОП 100 видавництва «ekonomika +» «Роздрібна торгівля електронною та побутовою технікою» продемонстрував міцність наших позицій. Ми націлені на утримання лідерства Фокстрот в секторі торгівлі електронікою в 2019 році, незважаючи на те, що це рік подвійних виборів в Україні, на які завжди дуже чутливо реагує економіка та інвестори.

Довідка: мережа побутової техніки та електроніки Фокстрот в 2018 році відкрила 15 нових і оновила 15 існуючих магазинів. Компанія нараховує 162 магазина в 90 обласних і районних центрах України, загальна торгова площа об'єктів становить 153 тис кв. м. Мультиканальний ритейлер Фокстрот є абсолютним лідером в категорії магазинів побутової техніки за рівнем впізнаваності бренду, відвідування і покупок. У 2018 році підприємство мережі Фокcтрот увійшло до рейтингу найбільших роботодавців галузі (дані ДФС України). В кінці 2018 року Фокстрот увійшов до числа найдорожчих брендів в Україні за версією рейтингу журналу Новоє врємя ($ 51 млн.) з ростом в вартості 82,1%.

Група компаній ФОКСТРОТ розвиває бренди Фокстрот. Техніка для дому, «Техношара» (рітейл побутової та електронної техніки), «Секунда» (часовий рітейл), а також DEPO't Center і Fantasy Town (управління нерухомістю в ГК ФОКСТРОТ). Керівники ДК ФОКСТРОТ- Валерій Маковецький і Геннадій Виходцев.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram