Цього року CHANEL дарує шанувальникам краси свободу творити!

У новій колекції 1CAMÉLIA.5 ALLURES дiм моди Chanel представив 50 неповторних ювелірних виробів, 23 з яких трансформуються.

Браслети, кольє, кільця , які буквально оживають в руках у власника. Тепер їм як ніколи під силу перетворити свою володарку в автора власного життя. І ми вже біля бутика, щоб відвідати презентацію CHANEL JOAILLERIE в рамках тижня моди  від кутюр у Парижі, оцінити цей дар і поділитися з вами.

Place Vendôme, вона ж «Площа королів» - місце, яке притягує відомих людей і легендарних особистостей, через сторіччя і до цього часу відрізняється розкішшю і вишуканістю.

Крім історичної цінності, яку представляє Вандомська площа для людства, її фасади прикрашають вітрини найкращих годинникових і ювелірних брендів.

Ми з Вами відкриваємо завісу таємничості, щоб відвідати місце де панує позамежна концентрація мистецтва - ювелірне ательє на верхньому поверсі бутика CHANEL.

Відомо, що історична доля  Вандомской площі і Шанель тісно пов'язані. Коко Шанель мешкала в готелі «Ritz» і навіть флакон відомих Chanel №5 був змодельований у формі восьмикутника – саме таким його створив  La Place Vendôme архітектор Ардуен Мансар, з метою позбутися темних кутів.

Актриса Світлана Гордієнко відвідала презентацію високого ювелірного мистецтва нової колекції CHANEL і поділилася своїми враженнями:

«Відомо, що Коко Шанель любила символізм і  ніколи не нехтувала знаками долі. Цифри, образи, легенди, яким вона надавала значення, вели її  наче промінь  крізь будь-які прояви темряви. У моєму житті, роботі, творчості є багато таких унікальних супутників, тому я з особливою повагою ставлюсь до фігури Габріель Шанель у мистецтві. Тут у будинку, де шанують традиції і ризикують випробувати нове я дуже надихаюся! Особливо зараз, коли театральне мистецтво стає місцем зустрічі акторської майстерності, новітніх технологій і розумного вимогливого глядача. Chanel Joaillerie задають найвищу планку ювелірного мистецтва. Це must-visit, must-see, must-experience! Або як кажуть французи sine qua non».

Кожен виріб - це історія. Ось кольє Contraste Blanc, де суворі діаманти в стилі арт-деко обіймають вишукані перлини, подібно до  інь та  янь, чоловіча рука і жіноче зап'ястя. Вони і народжують вінець - квітку життя. Сяючу камелію.

Браслет з рубінів і діамантової камелії Rouge Incandescente як поцілунок богів Олімпу. Розкішне нагадування про гнів Афродіти, що перетворив юних красунь у прекрасні зимові квіти. Символ віри в те, що все повинно народжуватися від любові і саме для любові.

Але сила символів в тому, що ми самі можемо надати їм значення, відтінок, окинути свіжим поглядом і дати нове життя ».

Прикраси Chanel завжди відрізнялися сміливістю, рельєфністю, театральністю - це вступало у  контраст з простотою одягу, яку створювала Габріель Шанель і надавало особливий стиль і неймовірний шик образу.

Нагадаємо, що Chanel випускають дві нові колекції ювелірних прикрас на рік спеціально для Паризьких тижнів моди від-кутюр.

PR-фахівець  - Валерія Башинська

Фото - Alexandre Gaudin

Колаж - Марина Рудевич

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram