Всеволод має ґрунтовний досвід операційної діяльності як у торговельних центрах METRO, так і в Офісі підтримки торговельних центрів «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», розпочавши у 2004 році свою кар’єру як менеджер-стажист на посаду Керуючого торговельним залом ТЦ METRO Дніпро-І. Протягом 14-ти річної кар’єри в компанії, Всеволод працював Заступником директора ТЦ METRO Позняки в Києві, Директором ТЦ METRO Харків-І й Директором ТЦ METRO Петрівка в Києві, Начальником управління з питань регіонального розвитку Східного регіону з подальшим переміщенням до Офісу підтримки торговельних центрів «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» на посаду Начальника управління з діяльності торговельних центрів.

У березні 2018 року Всеволода було призначено на посаду Заступника Директора з продажів, де він ще раз продемонстрував свої лідерські здібності та прагнення досягнути найвищих результатів.

Це призначення є другим внутрішнім кроком на рівні Ради директорів та підтверджує прагнення «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» надавати можливості росту кожному працівнику.

________________________________

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі компанія управляє 23-ма класичними центрами оптової торгівлі METRO Cash & Carry у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Маріуполі та Житомирі; та двома магазинами оптової торгівлі «Бери-Вези» у Тернополі та Луцьку. За понад 15 років діяльності в Україні METRO Cash & Carry інвестувала в національну економіку понад 550 млн. євро. Обсяг продажів компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» за 2017/2018 фінансовий рік (жовтень 2017 р. – вересень 2018 р.) склав 523 млн. євро. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO.

Більше інформації: www.metro.ua

METRO – провідна міжнародна компанія, що спеціалізується на оптовій торгівлі у сфері продуктового рітейлу. Компанія представлена у 25 країнах, з головним офісом у м. Дюссельдорф, Німеччина. Налічуючи понад 150 000 співробітників у світі, компанія досягла обсягу продажів у  36,534 млрд. євро у 2017/2018 фінансовому році (жовтень 2017 р. – вересень 2018 р.) Компанія пропонує індивідуальні рішення для задоволення локальних та міжнародних потреб своїх оптових та роздрібних клієнтів. У своїй діяльності METRO впроваджує новітні стандарти обслуговування клієнтів, цифрові інновації та ефективну бізнес-модель, розвиваючи торговельні підрозділи METRO/MAKRO Cash & Carry та Real, а також напрямок доставки та діджитал-проекти. Більше інформації: www.metroag.de.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram