На 94 році життя, внаслідок тяжкої хвороби, пішов з життя видатний український вчений, доктор філософських наук, професор Кудін В'ячеслав Олександрович.

Професор Кудін Вячеслав Олександрович був засновником першої в Україні кафедри етики та естетики в Київському Національному університеті ім. Тараса Шевченко. Автор першого в Україні підручника з естетики професор Кудін Вячеслав Олександрович є також автором понад 500 наукових праць, підручників, монографій, статей, присвячених темам кіномистецтва, української та світової культури, педагогічної майстерності та ін. Міжнародний біографічний інститут (США) назвав Вячеслава Кудіна одним з 500 видатних вчених ХХ століття, які внесли значний вклад у розвиток людського суспільства, він є почесним професором багатьох знаних університетів світу.

Будучи учасником Другої світової війни Вячеслав Олександрович Кудін боровся за свободу і незалежність нашої Батьківщини, нагороджений багатьма орденами і медалями, а також орденом Трудового Червоного прапору. Професор Кудін Вячеслав Олександрович - лауреат чисельних премій, серед яких - премія Спілки кінематографістів України за значний вклад в розвиток українського кіномистецтва та премія Телетріумф у номінації «За особистий внесок у розвиток українського телебачення».

Незважаючи на тяжку хворобу, до останніх хвилин свого життя Вячеслав Кудін працював над новими творами, виступав з лекціями, допомагав молодим вченим, будував плани на майбутнє...

Прощання з видатним українським вченим професором Кудін Вячеславом Олександровичем відбудеться 17 грудня, в понеділок, о 13.00 в церкві на Байковому кладовищі.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram