этот материал доступен на русском

Основні різновиди спецодягу

15:59, 11 грудня 2018
Вікно
55 0

Професійний спецодяг характеризується підвищеною функціональністю, комфортом і тривалим терміном експлуатації. Більшість українських компаній так чи інакше використовують робочу уніформу, і така тенденція з часом тільки зміцнюється. На підставі цього можна говорити про поліпшення всієї культури виробничих відносин і наближення українських підприємств до відповідності міжнародним критеріям.

Спецодяг для конкретних видів діяльності має свої особливості і повинен виготовлятися на підставі затверджених ДСТУ та норм, передбачених законодавством України. Це стосується в першу чергу нафтогазової, медичної, хімічної, металургійної, а також інших галузей промисловості.

Перелічимо основні різновиди спецодягу:

  • Робочий. Використовується на більшості підприємств. Існують різні варіанти комплектації (штани, куртка, костюм, комбінезон, сорочка, футболка, головний убір і т. д.). Для виготовлення застосовуються порівняно недорогі натуральні і синтетичні тканини та їх комбінації. Значна увага приділяється міцності й довговічності виробів.
  • Формений. Набув широкого поширення у воєнізованих і охоронних структурах, армійських підрозділах, а також у роботі державних службовців.
  • Корпоративний. Створюється відповідно до корпоративного стилю компанії з використанням фірмових кольорів, логотипів та іншої атрибутики. Крім захисного має представницьке і рекламне призначення. Найчастіше зустрічається у великих державних і комерційних структурах.
  • Спеціальний. Як правило, необхідний для виконання специфічних завдань, для чого проходить окрему обробку. У результаті готові вироби отримують додаткові можливості: вогнезахисні, антибактеріальні, водовідштовхувальні, антистатичні та інші.

Обираючи робочий одяг, необхідно керуватися конкретними потребами підприємства,  рекомендується віддавати перевагу товарам перевірених виробників, що добре зарекомендували себе на ринку. Для тих, кого цікавить перш за все оптимальне поєднання якісних характеристик і розумної цінової політики, хорошим рішенням буде купити спецодяг у філіях і представництвах компанії OZON, де є повний асортимент засобів індивідуального захисту власного виробництва та продукція кращих зарубіжних брендів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter