10 грудня 2018 року в м.Києві, пройшла презентація книги Комара Олексія Миколайовича - «Хартія ціннісного прагматизму».

Захід був присвячений офіційному початку роботи «Національного інституту прагматизму».

Довідка: «Національний інститут прагматизму» - співтовариство пасіонарних громадян, які керуються прагматичними цінностями, фундаментальними знаннями, досвідом роботи та здоровим глуздом. Стратегічна мета Інституту - забезпечення переходу українського суспільства в стан сталого розвитку, шляхом формування та кристалізації класу справжньої української еліти та ор-ганізації довгострокової, стратегічної повістки розвитку України її відповідальному втіленні у відповідності з ідеаламі демократії, добродіяння та справедловості».

Презентуючи книгу, Олексій Комар висловив подяку своїй родині, друзям та партнерам в підготовці книги та зазначив: «Хартія ціннісного прагматизму» - це не звичайна книга…, це звід правил і рекомендацій, звернених до совісті і розуму українців. Норми Хартії не носять обов’язкового характеру, але їх формування і систематизація важливі в контексті початку суспільної дискусії з питань позначення допустимих меж нормальності для представників різних соціальних груп українського суспільства: індивідуальних цінностей громадянина, корпоративних ціннісних орієнтирів для представників бізнесу та цінностей для політиків і державників. Мова про те, щоб за допомогою формалізованого набору норм, звичаїв, правил сформувати уявлення про систему цінностей, яка відображає доброчесну поведінку, актуалізувати ті переваги і вигоди, які здобуваються в результаті доброчесного мислення і поведінки».

Довідка: Комар Олексій Миколайович - відомий громадський діяч, новатор - винахідник, філософ, науковець, фундатор «Національного інституту прагматизму».  

В презентації книги та офіційному початку роботи «Національного інституту прагматизму», прийняли участь відомі освітяни та науковці, діячі культури та мистецтва, представники духовенства бізнесу та громадськості.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram