Під егідою Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських Християн-Баптистів, група компаній «НОВА КРАЇНА» (Україна-Польща) в межах реалізації Всеукраїнського соціального проекту «НОВА УКРАЇНА-РАЙ!» створюють в Україні на базі діючих лікувально-оздоровчих закладів городки-поселення «Золотий Вік» для людей старше 50 років.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ПОВАЖНОГО ВІКУ!

        В Україні створено городок-поселення з постійним проживанням для літніх людей і людей з особливими потребами. Впроваджується успішний досвід таких поселень, як в Америці і Європі. Тут будуть жити мудрі люди, які мислять самостійно і готові до «золотої осені» свого життя, сформувавши особистий пенсійний фонд, достатній для того, щоб випробувати всі радощі життя в земному раю!         

         Дивне містечко розташоване у курортній Сергіївці в Одеській області на базі санаторіїв та інших лікувально-оздоровчих установ і задуманий, як комплекс пансіонатів з повною комунальною, соціальною та  лікувально-оздоровчою  інфраструктурою.        

        Відомий курорт на самому березі Чорного моря знаменитий цілющим кліматом, мінеральними водами та унікальними лікувальними грязями.   Жителям городка пропонуються і гарантуються комфорт, високий рівень піклування, обслуговування в апартаментах, постійний медичний нагляд і лікування, харчування за індивідуальною дієтою, українське і кіпрське медичне страхування, можливість подорожувати по країні і світу, щорічний відпочинок і лікування на Кіпрі і в Туреччині, вдосталь розваг і приємного спілкування, і багато чого іншого.

Перший пансіонат  на 600 жителів відкриється в чарівному городку

25 травня 2019 року.

Запрошуємо Вас жити в городку «Золотий Вік».

Живіть так, як Ви завжди мріяли!

Життя тільки починається! Ви гідні найкращого!

СТОЛИЦЯ ПЕНСІОНЕРІВ УКРАЇНИ ЧЕКАЄ НА ВАС!

Інформація за тел .: 0996111046, 0982874778,

e-mail: divoekogorodok@gmail.com, www.unitapol.com

САНАТОРІЙ «ОРІЗОНТ» – ПЕРЛИНА ПРИЧОРНОМОР'Я І ВОНА ВАША

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram