Людський фактор

13:10, 28 листопада 2018
Вікно
70 0

Для всієї команди ТРЦ «Караван» в Харкові – це був визначальний день і ми на межі людських і професійних ресурсів готувались майже півроку, щоб свято відбулось. Спираючись на попередній досвід організації масштабних заходів, ми залучили фахівців з правоохоронних органів та « Швидкої медичної допомоги»: загін управління національної поліції та дві команди медиків супроводжували захід протягом всього дня.

Десятки кіловатів звуку, професійне світло, укріплення скляних конструкцій, залучення фахівців з безпеки - все щоб подарувати місту масштабне зіркове свято.

Нажаль передбачити реакцію кожного з гостей неможливо, навіть посиленими діями служби безпеки, які ми забезпечили на всі три дні святкувань.

Подія за участі одного зі співробітників компанії, яка надає охоронні послуги бренду, що представлений в нашому ТРЦ, довела правдивість: навіть найменша деталь може зруйнувати зусилля цілої команди.

За результатами службового розслідування було встановлено, що співробітник охоронної агенції з невідомих причин застосував газову зброю у напрямку відвідувачів, які знаходились поблизу магазину бренду. Адміністрацією ТРЦ миттєво були вжиті заходи щодо посилення роботи вентиляційної системи. Слід відзначити миттєву реакцію поліції та медиків: всім, хто звернувся зі скаргами була надана допомога на місці події. За даними поліції та служби порятунку  - дві жінки звернулись про допомогу.

Нам дуже прикро, що одна невиважена дія стала інформаційним приводом. Ми вкрай принципово ставимось до гарантій комфорту і безпеки відвідувачів і працівників нашого ТРЦ. За результатами службового розслідування нами заплановано навчання співробітників компаній – орендарів з метою унеможливлення подібних подій.

З повагою, Директор ТРЦ «Караван» Харків

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter