Щодо Чорної п'ятниці в магазинах Фокстрот і списку товарів, що беруть в ній участь, слід розпитувати продавців-консультантів, та дізнаватися в інтернет-магазині foxtrot.com.ua. Наприклад, холодильник LG GA - B429SEQZ c 23 по 26 буде коштувати 13399 грн замість 16199 грн, телевізор SAMSUNG UE 43NU7120UXUA, який продається по 20999 грн запропонують за 15999 грн, пральна машина LG FHOB8ND - 8999 грн замість 9399 грн, а ноутбук Lenovo IdeaPad 330- 15 AST - 7777 грн замість 8999 грн.

Чорна п'ятниця Фокстроту зразка 2018 року відрізняється від попередньої тим, що стартувала вона 2 листопада як «Репетиція» і триватиме до 26 листопада включно. Для зручності покупців і для задоволення ажіотажного попиту на товари за зниженими цінами «Репетиція Чорної п'ятниці» допомогла покупцям зорієнтуватися, порівняти ціни, а також скористатися пропозиціями з кредитування банків-партнерів Фокстроту. Як і в зарубіжних магазинах, під час проведення передрозпродажу в українській мережі знижка не максимальна - до 50%, але поширюється вона на сотні товарів. Особливість розпродажі в мережі полягає ще й в тому, що знижка діятиме, навіть тоді, коли ви берете товар в кредит у банків-партнерів.

- «Репетиція» показала, які товари користуються найбільшим попитом, на що слід звернути увагу, щоб людям було комфортно здійснювати покупки в день «цінопаду», - коментує ідею Чорної п’ятниці в.о. директора з маркетингу мережі Фокстрот Руслан Клименко. І нагадує, що багато товарів в Фокстрот можна купити з максимальними знижками починаючи з понеділка 19 листопада, не чекаючи п'ятниці.

- В «Чорну п'ятницю» 23 листопада через низьку маржу і значне зниження ціни доходи компанії будуть меншими. Проте, ми прагнемо збільшити наш головний капітал - лояльність існуючих клієнтів і заручитись симпатіями нової аудиторії, - коментує подію В'ячеслав Поврозник, виконавчий директор торгової мережі Фокстрот. - Фокстрот, як провідний оператор українського ринку і член-учасник найбільшої європейської закупівельної групи електроніки та побутової техніки Euronics International, буде в тренді в ці дні.

Довідка: мережа побутової техніки і електроніки Фокстрот налічує 161 магазин в 90 обласних і районних центрах України, загальна торгова площа об'єктів становить 153 тис кв. м. Мультиканальний ритейлер Фокстрот є абсолютним лідером в категорії магазинів побутової техніки за рівнем впізнаваності бренду, відвідування і покупок (81,2% за даними TNS Ukraine, MMI 2018/1. ЦА: Все 20-55 дох.ср. +). За даними similarweb.com інтернет-магазин foxtrot.ua відвідують щомісяця 5,3 млн користувачів інтернету. Кількість учасників програми лояльності «Фокс клуб» станом на середину 2018 року досягла 8 млн відвідувачів

Група компаній ФОКСТРОТ розвиває бренди Фокстрот. Техніка для дому, «Техношара» (рітейл побутової та електронної техніки) і «Секунда» (часовий рітейл), а також DEPO't Center і Fantasy Town (управління нерухомістю в ГК ФОКСТРОТ). У 2008 році ГК ФОКСТРОТ реформувала своє управління для підвищення ефективності вкладених інвестицій в бізнес-проекти Групи і надання їм якісних сервісних послуг. Керують Групою компаній ФОКСТРОТ Валерій Маковецький і Геннадій Виходцев.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram