Телеведучий В’ячеслав Матюхін захопився порадами «Управління здоров’ям» від Небесна Криниця. Відтепер, якісна води – незамінний помічник  В’ячеслава та ранок ведучого завжди починається з кави, а що робити коли запашну філіжанку часто  подають без  склянки води? Щоб дізнатися у яких випадках слід вимагати воду  до кави, а коли ні, ведучий звернувся за порадами до експерта з етикету Наталію Адаменко.

«В усіх пристойних закладах Європи, воду прийнято подавати до столу , а не лише до кави. Вода має бути на столі постійно, це правило гарного тону. Якщо ви приймаєте гостей в офісі чи вдома і хочете справити на них гарне враження, то графін чи пляшка  води на столі, має бути завжди. А якщо ваш гість гурман, то він обов’язково оцінить, коли ви з філіжанкою кави подасте склянку якісної води. На жаль, далеко не всюди до кави вам запропонують воду. Ви можете її ввічливо попросити, та пам’ятайте, що вихована людина та, яка вміє не помічати недоліки інших.» - поділилась секретами гарного тону, директор Etiquette School, Наталія Адаменко.

Оскільки гарні манери важливіші за спрагу , то якісну воду краще завжди мати з собою, як це робить телеведучий В’ячеслав Матюхін.

«Завдяки урокам «Управління здоров’ям » від Небесна Криниця, я протестував на собі і можу сміливо запевнити, що якісна вода запорука бадьорого настрою і продуктивного дня. Відтепер спортивна пляшечка із якісною водою від Небесна Криниця щодня зі мною.

Оскільки мій робочий день часто починається о 5 ранку,я просто не можу жити без кави. Після участі в проекті Небесна Криниця, я ввів собі заправило:  щоразу  після запашної кави поповнювати водний баланс склянкою води. І як радить пані Наталі, я своїм гостям завжди пропоную воду до кави.»

Тож якщо полюбляєте каву, дбаєте про власне здоров’я не забувайте щоранку брати з собою пляшку води. І пам’ятайте, що запашну каву завжди можна замовити разом з  водою додому чи офісу.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram