этот материал доступен на русском

BDO в Україні створила модуль HR Persona для SAP Business One

15:16, 15 листопада 2018
Вікно
420 0

Українські компанії отримали рішення, яке покриває усі потреби малого та середнього бізнесу в процесах управління людськими ресурсами та розрахунку заробітної плати.

Модуль BDO HR Persona дозволяє систематизувати інформацію, мінімізувати кількість операцій з пошуку різних видів даних, відмовитись від бухгалтерських розрахунків у ручному режимі, уникнути помилок при введенні даних для розрахунку заробітної плати.

Модуль має таку функціональність:

  • Основні дані співробітників
  • Ведення табелю обліку робочого часу
  • Нарахування заробітної плати
  • Виплата заробітної плати
  • Облік податків на заробітну плату
  • Розрахунок середньої заробітної плати, з урахуванням лікарняних та відпусток
  • Авансові звіти
  • Кадровий облік
  • Регламентована звітність з можливістю вивантаження – Звіт ЄСВ, Форма 1ДФ, Форма П2.

Повний список функцій модулю клієнти отримують від розробників та команди впровадження.

Інформація про SAP Business One:

SAP Business One є інтегрованим рішенням для планування ресурсів підприємства (ERP) для бюджетних організацій, малого і середнього бізнесу, а також для дочірніх компаній великих підприємств. За допомогою SAP Business One можна управляти усіма аспектами організації на основі доступу до інформації в режимі реального часу в єдиній системі. Додаток складається з модулів, кожен з яких охоплює певну функцію.

Інформація про BDO:

BDO є п'ятою за величиною світовою мережею аудиторських і консалтингових компаній з більш ніж 74 000 співробітниками в 162 країнах. BDO в Україні є членом світової мережі BDO з 1997 року і надає українським клієнтам послуги з аудиту, консалтингу, податкові та юридичні послуги, консультації по управлінню та IT, фінансові консультації, послуги зі сталого розвитку та оцінки.

З травня 2016 року БДО Україна має виняткове право поширювати ліцензії на використання програмного забезпечення SAP, а також надавати повний спектр послуг з впровадження та навчання продуктам SAP із фокусом на SAP Business One.

Зв'язатися з фахівцями і дізнатися більше інформації можливо на сайті: https://www.bdo.ua

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter