METRO вперше запрошує на зустріч з німецькими шеф-кухарями – володарями зірки «Мішлен» в рамках Міжнародного форуму FoReCH 2018

16:07, 12 листопада 2018
Вікно
93 0
Ілюстрація REUTERS

13-15 листопада 2018 року у Міжнародному виставковому центрі проходить Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH 2018, який представляє повний спектр продуктів та послуг для готелів, ресторанів і кафе. Традиційно, у рамках цього заходу, компанія METRO  допомагає представникам індустрії HoReCa розвиватися та виходити на якісно новий рівень та ділиться з відвідувачами виставки передовим міжнародним досвідом.

Протягом роботи всієї виставки у відвідувачів буде прекрасна нагода поспілкуватися з відомими готельєрами, рестораторами, шеф-кухарями, і перейняти у них кращий міжнародний досвід.

А у гостей стенду компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» буде можливість особисто поспілкуватися з відомими рестораторами та професіоналами ринку гостинності в рамках насиченої програми майстер-класів та подій. У тому числі, на гостей стенду чекають кулінарні майстер-класи від  відомих німецьких шефів, власників зірки «Мішлен» - Ентоні Сарпонга та Андре Вольффа.

Детальний перелік всіх активностей та подій на стенді METRO доступний у додатку. Окрім цього, компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» запустила спеціалізований Viber-бот METRO FoReCH, підписатися на який можна, від сканувавши QR-код:

За допомогою цього Viber-боту ви зможете знайти всю інформацію про розклад та спікерів події. Також з детальною інформацією про активності на стенді METRO в рамках Формуму можна ознайомитися за посиланням: https://www.facebook.com/events/1892623807490441/

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі компанія управляє 23-ма класичними центрами оптової торгівлі METRO Cash & Carry  у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Маріуполі та Житомирі; та двома магазинами оптової торгівлі «Бери-Вези» у Тернополі та Луцьку. За понад 14 років діяльності в Україні METRO Cash & Carry інвестувала в національну економіку понад 550 млн. євро. Обсяг продажів компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» за 2016/2017 фінансовий рік (жовтень 2016 р. – вересень 2017р.) склав 491 млн. євро. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO.

Більше інформації: www.metro.ua

METRO  – провідна міжнародна компанія, що спеціалізується на оптовій торгівлі у сфері продуктового рітейлу. Компанія представлена у 35 країнах, з головним офісом у м. Дюссельдорф, Німеччина. Налічуючи понад 150 000 співробітників у світі, компанія досягла обсягу продажів у понад 37 млрд. євро у 2016/2017 фінансовому році (жовтень 2016 р. – вересень 2017р.) Компанія пропонує індивідуальні рішення для задоволення локальних та міжнародних потреб своїх оптових та роздрібних клієнтів. У своїй діяльності METRO впроваджує новітні стандарти обслуговування клієнтів, цифрові інновації та ефективну бізнес-модель, розвиваючи торговельні підрозділи METRO/MAKRO Cash & Carry та Real,  а також напрямок доставки та діджитал-проекти. Більше інформації: www.metroag.de.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter