15 листопада 2018 року в м. Київ відбудеться один з найважливіших  заходів для представників бізнесу — перший в Україні форум ФОРМА з питань менеджменту арештованими активами.

Форум ФОРМА — це не просто платформа для налагодження державно-приватного партнерства, це можливість побудувати рівноправне і взаємовигідне партнерство між державою та бізнесом у довгостроковій перспективі.

Здійснення управління потенційними управителями того чи іншого активу - це вікно можливостей для бізнесу, а саме: можливість набуття унікального досвіду, розвитку нових напрямків діяльності, створення нових робочих місць та одержання ринкової винагороди за надані послуги.

Представники бізнесу - потенційні управителі  матимуть змогу дізнатися більше про державно-приватне партнерство у сфері управління арештованими активами на форумі ФОРМА:

  • Що таке менеджмент арештованими активами?
  • Яким критеріям має відповідати представник бізнесу, щоб отримати в управління арештовані активи?
  • Яка вигода від управління арештованими активами представникам бізнесу?
  • Міжнародний досвід у сфері управління арештованими активами.
  • Перші успішні кейси в Україні та їх практичний аналіз.

Відповіді на ці та інші питання нададуть спікери форуму ФОРМА — всесвітньо відомі експерти у сфері управління арештованими активами, голова АРМА Антон Янчук, а також представники АРМА та Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI).

Участь у форумі ФОРМА за умови попередньої реєстрації тут. Більше інформації про форум ФОРМА ви можете знайти на офіційному сайті.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram