BDO з гордістю повідомляє, що глобальна організація в черговий раз отримала престижну нагороду "Мережа року" від International Accounting Bulleting (IAB). Нагорода була презентована Кіту Фарлінгеру, генеральному директорові BDO, на The Digital Accounting Forum & Awards 2018, який відбувся 4 жовтня в Лондоні. BDO отримала ту ж саму нагороду в 2015 році.

Нагороди IAB відзначають майстерність у галузі бухгалтерського обліку та становлять частину щорічного форуму, в якому беруть участь провідні аудиторські та бухгалтерські організації, що збираються для обговорення найбільш актуальних проблем, з якими стикається сьогодні професія. Цього року теми включали аналітику даних, штучний інтелект та блокчейн. Раніше того дня Маркус Каммуллер, глобальний керівник BDO з питань трансформації, провів сессію з аналітики та аналізу даних.

Мережу року отримує багатопрофільна організація, яка продемонструвала найвигідніші стратегії зростання протягом останніх 12 місяців і відрізнялася перевагами у ключових стратегічних та операційних сферах. Переможець нагороди визнається авторитетним брендом, який послідовно забезпечує високоякісні професійні послуги.

Мережа BDO - переможець в 2018 році - це найшвидше зростаюча глобальна організація в галузі бухгалтерського обліку та аудиту протягом останніх 10 років, і результати 2017 року BDO демонструють ріст доходу на 8%, що є одним із найвищих відсоткових показників у професії. Працюючи в 162 країнах та територіях, BDO в цілому зросла до рівня 8,1 млрд. доларів США у 2017 році, тоді як кількість працівників зросла на 9,04% - до 73 854 чоловік. Співвідношення професійного персоналу до партнерів становить 9 до 1 в усьому світі, що свідчить про прихильність BDO до якості.

Глобальний генеральний директор Кіт Фарлінгер висловив свою гордість за вражаючу продуктивність BDO: "Я надзвичайно пишаюсь тим, що BDO вдруге за останні три роки виграла нагороду IAB. Подальше зростання нашої організації, безумовно, є результатом чіткого стратегічного напрямку та незмінної прихильності до якості, а також амбітних цілей консолідації BDO та наших постійних інвестицій у технології, які забезпечують нам провідну роль. Найважливішою складовою в усьому, що ми робимо є наші клієнти  та також якість наших порад. Якість - це незмінний принцип, який лежить в основі надання послуг у всіх компаніях BDO, і це важливо для підтримки відмінної репутації нашого бренда в усьому світі. Але справжня відмінність BDO - це наші виняткові люди та культура доступності BDO, це близькі стосунки та досконалість у наданні послуг. Наші послідовно потужні дані статистики також підтримуються неухильною програмою консолідації, що, безумовно, покращує ринковий вплив компаній BDO на глобальному рівні ».

Примітка для редакторів

Надання послуг в межах міжнародної мережі BDO незалежних фірм-учасників («мережа BDO») координується Brussels Worldwide Services BVBA, товариством з обмеженою відповідальністю, зареєстрованим у Бельгії.

Кожна з BDO International Limited (керівна організація мережі BDO), Brussels Worldwide Services BVBA та фірми-учасниці є окремою юридичною особою та не несе відповідальності за інший такий суб'єкт господарювання дії чи бездіяльність. Нічого в домовленостях та правилах  мережа  BDO не складає або передбачає агентські стосунки або партнерство між BDO International Limited,  Brussels Worldwide Services BVBA та / або фірмами-учасницями мережі BDO.

BDO є торговою маркою для мережі BDO та для кожного з  фірм-учасниць BDO.

Комісійний дохід фірм-учасниць мережі BDO, у тому числі учасниць їхніх ексклюзивних альянсів,  в 2017 році склали 8,1 млрд. доларів США. Ці незалежні аудиторські, податкові та консультаційні фірми надають професійні послуги послуги в 162 країнах, в яких працює 73 854 чоловік в 1500 офісах в усьому світі.

Медіа контакт

Ольга Зеніна

Керівник відділу маркетингу та коммунікацій

BDO в Україні

Tel +38 050 452 53 64

ozenina@bdo.ua

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram