Компанія “Геоінвестком” добре відома в своїй галузі як надійний підрядник у сфері геології. За період роботи підприємства вже більше 2500 клієнтів на власному досвіді переконались у високій якості робіт, оперативному вирішенню завдань та в доступності цін порівняно з конкурентами.

За час свого існування Компанія “Геоінвестком” зарекомендувала себе як підприємство з бездоганною діловою репутацією та надійного партнера. Компанія знаходиться в числі кращих виконавців, що неодноразово підтверджено Національними відзнаками, позитивними відгуками клієнтів та рекомендаційними листами.

Цього року підприємство в черговий раз підтвердило своє лідерство, отримавши нагороду “Компанія року 2017”!

На основі експертного аналізу галузі та показників підприємства, Всеукраїнським галузево-аналітичним центром, ТОВ “Геоінвестком” внесено до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств міста Києва. Дані аналітики підтверджують, що компанія являється надійним партнером, престижним роботодавцем та пропонує дійсно якісні послуги. Директору підприємства, Засусі Вадиму Сергійовичу виражено подяку за значний внесок у розвиток галузі та високий рівень послуг компанії.

Про компанію.

Підприємство “Геоінвестком” займається професійно та розвиває на європейському рівні лише Геологічні дослідження. Клієнт також може замовити собі палі буронабивні, або ж послуги бурових робіт. Компанія має в своєму розпорядженні все необхідне обладнанням та власну техніку, що дозволяє удешевляти роботи та  виконувати замовлення в мінімальний термін.

Зв’язатися з компанією Ви можете за наступними контактами:

тел. +38 (098) 888-6-777

Офіс: Україна, м Київ, вул. Кудрявський Узвіз, 5б, оф.414

E-mail: [email protected]

www.geoivest.com.ua

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram