этот материал доступен на русском

У міжнародний День демократії Ірина Головатенко провела зустріч у рамках праймеріз УКРОПу зі столичною громадою

17:29, 18 вересня 2018
Вікно
257 0

Захід був організований Солом‘янським, Подільським районними у м. Києві та Кримським республіканським осередками «УКРОП». Зустріч з учасницею праймеріз відвідали близько 400 киян.

Виступаючи перед присутніми, Ірина Головатенко зазначила, що праймеріз в Украіні дає відповіді на запит суспільства на нові обличчя, формує нове покоління політиків з новою суттю і розумінням головноі вимоги народу - невідкладні якісні зміни в краіні в інтересах кожного громадянина.

"Наша зустріч була присвячена тому, щоб зайвий раз надихнути людей і показати, що нові обличчя - це не ті люди, які виглядають зовні інакше, а це люди зовсім інші за сутністю своєю, які не бояться брати на себе відповідальність і бути справжніми слугами народу.  Я дуже рада, що прийняла для себе рішення брати участь у праймеріз. Я рада, що мене підтримали гідні чоловіки - голова столичного Подільського осередку партіі УКРОП Дмитро Шкрабатовський та керівник Кримського осередку партіі УКРОП Ерфан Кудусов. Я сподіваюсь, що наша діяльність йде на користь і партіі нашій, і взагалі змінам в краіні. Все це для того, щоб показати, що є дійсно люди, які готові будувати майбутнє вже сьогодні", - наголосила І. Головатенко.

Укропівка також розповіла, що під час своіх поіздок Украіною у рамках праймеріз, вона побачила, що люди готові до спілкування, до дискусій, готові слухати.

"Вони сприймають праймеріз як новий процес, розуміють, що це дуже важливо, цікавляться. Цей демократичний процес - праймеріз, він на часі і суспільство готове до того, щоб зміни відбувались, готові бачити жінок в політиці. Саме тому я власним прикладом, своєю активною позицієюі , особливо, участю у праймеріз доводжу, що жіноча тема в політиці тільки набирає обертів. В Украіні зараз саме такий час, коли жіноче лідерство на підйомі. Украінські жінки все активніше займаються громадською діяльністю, стають лідерами громадськоі думки".

Голова Подільського осередку партіі УКРОП Дмитро Шкрабатовський зазначив, що на сьогоднішній день в суспільстві запит на нові обличчя і особливо потрібно підтримувати жінок в політиці.

"Сьогодні є потреба у нових обличчях, є потреба змін в цій краіні, бо скоро у нас краіна перетвориться в одних пенсіонерів та бюрократів, тому потрібно щось у цій краіні змінювати не лише для себе, але й для своіх дітей. Потрібно робити ставку на жінок в політиці. Тому що, наприклад, у тому ж парламенті Саудівськоі Аравіі зараз більше жінок ніж в парламенті Украіни. Може тому і незахищені у нас люди, і соціальний блок у нас так погано працює. Ми командою проіхали майже усі обласні центри Украіни, мали дуже цікаві зустрічі в рамках праймеріз.  Людям цікаво спілкуватись із всією нашою командою - представниками столиці, а особливо з нашою учасницею праймеріз Іриною Головатенко: і як з політиком, і як з журналістом, і як з активісткою. У людей є запит на нові обличчя і саме тому наші зустрічі викликали неабиякий інтерес у людей які в регіонах, так і в Києві".

У свою чергу керівник Кримського осередку партіі УКРОП Ерфан Кудусов сказав наступне: "Люди хочуть нових обличь, зацікавлені у тому, щоб у нас була рівність, у тому числі і гендерна. Людям цікаво бачити нові та молоді обличчя, котрі ще не були в політиці і, котрі можуть багато чого сказати і зробити. Я в команді з Іриною Головатенко тільки тому, що ми розділяємо спільні цінності - демократичні... В іі особі я знайшов людину, яка розуміє проблеми Криму, проблеми кримських татар, переселенців, знає як деокупувати Крим. Вона - людина діі"

Додатково

Про початок президентських праймеріз в УКРОПі оголосили на черговому з’їзді партії, 3 березня 2018 року.

Наразі триває агітаційна компанія кандидатів в праймеріз регіонами України.

На з’їзді партії (орієнтовно у грудні 2018 року) УКРОП обере з претендентів-учасників праймеріз та офіційно затвердить свого кандидата від партії для участі у виборах президента України.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter