METRO оприлюднює спільний лист 5-ти великих рітейлерів щодо спрощення та збереження паралельного імпорту в Україні

15:23, 18 вересня 2018
Вікно
168 0

Київ, 17 вересня 2018 року – компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» оприлюднює відкритий лист 5-ти великих рітейлерів до Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України, у якому компанії висловили свою офіційну та публічну позицію на підтримку проекту Закону України №4614 «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України».

Кабінетом Міністрів України 6 травня 2016 року було подано до Верховної Ради України та зареєстровано законопроект під №4614. Мета законопроекту – адаптація митного законодавства України до відповідних Регламентів ЄС у сфері інтелектуальної власності, зокрема, усунення адміністративних бар’єрів у торгівлі брендованими товарами та спрощення паралельного імпорту в Україну.

Відповідний лист на підтримку цього законопроекту був підписаний керівниками 5-ти великих національних та міжнародних торговельних мереж, що ведуть свій бізнес в Україні: ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет», ТОВ «Сільпо-Фуд», ТОВ «Новус Україна», ПІІ «БІЛЛА Україна».

«Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» завжди виступає за рівні умови ведення бізнесу та спрощення легальної торгівлі. Тому, на наше переконання, паралельний імпорт може стати дієвим конкурентним інструментом, який змінить сьогоднішній стан речей, коли українські споживачі змушені купувати товари тільки у «сертифікованих»/прямих дистриб’юторів за завищеними цінами, які насправді монополізували ринок. При моделі паралельного імпорту, споживачі матимуть доступ до нижчих цін, що є відображенням конкуренції та стимулюватиме підприємницьку активність на ринку. У цьому зв’язку, прийняття законопроекту №4614 покращить рівень конкуренції та забезпечить вільну торгівлю оригінальними товарами на митній території України» - коментує Олів’є Ланґле, новопризначений генеральний директор «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter