этот материал доступен на русском

Туристичне агентство: на які моменти варто звернути увагу при виборі?

12:02, 18 вересня 2018
Вікно
83 0

Для тих, хто планує відпочинок, важливим питанням є не тільки те, куди відправитися і який готель вибрати. Перш за все потрібно визначитися з туристичним агентством. При цьому, незалежно від того, який тип відпочинку планується (пляжний, автобусний тур, екстремальний) — треба бути впевненим у обраній компанії на всі 100%.

З чого почати?

У першу чергу краще запитати знайомих і друзів, які вже їздили за кордон і мають можливість розповісти про свої враження. Крім цього, можна також ознайомитися з відгуками про роботу агентства. Це допоможе створити більш повну картину про діяльність компанії.

Варто відвідати і сайт фірми, оцінити представлену інформацію, послуги. Якщо турагентство в Україні має кілька офісів — це говорить про перспективність та надійність, великий досвід роботи на ринку.

Досвід роботи

Це одне з найважливіших питань. Адже чим довше компанія пропонує свої послуги на ринку, тим більше досвіду мають фахівці. Більш того, тривала робота зазвичай гарантує налагоджені відносини з партнерами-туроператорами.

Крім цього, менеджери компанії, які працюють довгий час, мають більше уявлення про пропоновані послуги. У серйозних агентствах багатьох працівників відправляють у так звані «рекламні» поїздки для того, щоб вони могли самостійно оцінити і зрозуміти всі особливості відпочинку:

  • сервіс;
  • пляжі;
  • кухню;
  • наявність розваг;
  • визначні місця і т. д.

Досвідчений менеджер допоможе вибрати правильний готель в залежності від уподобань клієнтів (наприклад, з дитячим меню для туристів, які відправляються на відпочинок всією сім'єю).

Варто звернути увагу і на поведінку персоналу. Доброзичливе ставлення, компетентність будуть додатковим плюсом.

Вартість туру

Бюджет відпустки — ключовий показник при виборі напрямку. Однак тут і там з'являються пропозиції про казковий відпочинок за низькою ціною. Це можуть бути як гарячі путівки, так і тури, у вартість яких входять не всі базові послуги. У той же час занадто великі ціни говорять про те, що туристичне агентство встановлює великі комісійні.

Зазвичай до ціни туру входить:

  • проживання в готелі обраного типу;
  • харчування відповідно до обраного готелем;
  • переліт;
  • трансфер до готелю;
  • страховка.

При оформленні варто уточнити необхідність оформлення візи, а також те, який тип страховки оформляється і чи потрібно робити будь-які щеплення для відвідування країни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter