этот материал доступен на русском

Пластикові вікна від Фабрики Комфорту

11:50, 18 вересня 2018
Вікно
84 0

На сьогоднішній день послугу з встановлення пластикових вікон надають тисячі фірм, багато з яких не несуть надалі відповідальності за свою «діяльність». У цій статті ми хочемо підказати як не помилитися при виборі вікон і компанії, яка буде займатись заміною пластикових вікон у Вашому домі. І так, на що звертати увагу при виборі фірми постачальника вікон:

1. Офіційна реєстрація відповідно до законодавчих вимог

2. Наявність необхідних ліцензій

3. Якісні європейські комплектуючі

4. Вік компанії. Бажано, щоб фірма проіснувала на ринку хоча б 5 років

5. Наявність обладнаного зразками офісу чи магазину

6. Наявність сертифікатів якості та санітарно-гігієнічних дозволів на комплектуючі

7. Наявність сайту, де докладно викладена інформація про продукт, компанії і умови співпраці

8. Для офіційного представника-розміщення на сайті виробника в розділі «Партнери»

9. Відгуки про компанію в інтернеті. Тут хочеться відзначити, що 90% позитивних відгуків публікуються з ініціативи самої компанії. Також варто зазначити, що негативні відгуки, в яких немає хоч якоїсь деталізації (номер замовлення, дата, імена, телефони, суми і т.д.) часто належать перу конкурентів

10. Підписання повного пакету документів: договір, акт виконаних робіт, паспорт на вироби

11. Оплата на розрахунковий рахунок компанії

12. Наявність відділу гарантійного та сервісного обслуговування

Якщо зупинитися на питанні якісно виготовлених вікон, то слід звернути увагу на два аспекти: комплектуючі вікна і культури його виробництва. І так, як вибрати якісне пластикове вікно? Звертайте увагу на наступні моменти:

1. Марка ПВХ профілю (її популярність, країна виробництва, відгуки і т.д.) Треба зазначити, що за останній час вітчизняні виробники пластикового профілю істотно додали в якості і вже нічим не поступаються європейським колегам.

2. Характеристики склопакета (виробник, марка скла, тип рамки, заповнення інертним газом і т.д). Тут треба зазначити, що останні роки віконний ринок еволюціонує завдяки поліпшенню властивостей скла (тепло і сонце захист) і все частіше клієнти вибираю вікна виходячи з переваг склопакета, а не профілю який становить всього 10% площі вікна.

3. Фурнітура. Тут необхідно сказати, що вибір все-таки варто зробити на користь європейських брендів.

Вибрати якісні пластикові вікна можна на сайті (fabkom.com.ua) компанії «Фабрика Комфорту» або завітати в офіс за адресою: м.Київ вул. Здолбунівська 7д, БЦ Аполло. Фахівці компанії з радістю допоможуть з вирішенням різних за складністю питань скління.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter