У змаганнях взяли участь школярі 2006-2008 року народження з Київщини та столиці. Саме у такий спосіб, кажуть організатори, вирішили відзначити початок нового навчального року, а також згадати героїв АТО, з яких молоде покоління має брати приклад. Гостем турніру з міні-футболу була учасниця президентських праймеріз УКРОПу Ірина Головатенко. Вона заявила, що розвиток спорту в містечках і селах необхідно підтримувати на державному рівні. А УКРОП – саме та політична сила, яка завжди піклується питаннями фізичного розвитку української молоді.

«Приємно, що навчальний рік розпочинається з таких подій. Спорт – це важлива складова виховання наших дітей. Саме тому державі потрібно дбати про безкоштовні спортивні секції для обдарованих дітей, про розвиток спортивних навчальних закладів. Здорові і розумні діти – це наше майбутнє», - зазначила Ірина Головатенко.

На відкриття турніру також завітали родини героїв, які загинули під час війни на Донбасі – Ігоря Телюка та Миколи Матвієнка з Клавдієво-Тарасового, що на Київщині.

«Цей турнір присвячений героям АТО. Я хочу, щоб діти про них пам’ятали, брали з них приклад . Можливо, серед нас є майбутні гравці ФК «Мілан», «Ювентус», чи київського «Динамо». Тренуйтесь, грайте і перемагайте», - звернувся до учасників змагань депутат Київської облради, голова секретаріату УКРОПу Денис Борисенко.

Одним з організаторів турніра виступив також Дмитро Шкрабатовський, член команди в праймеріз І. Головатенко та голова Подільського районного у м. Києві осередку партії УКРОП. Столична команда «Рідне місто», яку підтримує Д. Шкрабатовський також взяла участь у змаганнях і, навіть, перемогла у своїй віковій групі.

«Мені приємно, що наша команда бере участь у такому змаганні – це цікавий досвід і можливість заявити про себе. Також, я хочу подякувати батькам, вчителям, а також тренерам, які так багато вкладають в наших дітей. Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях», - зазначив Дмитро Шкрабатовський.

Наприкінці змагань організатори нагородили всіх кубками, дипломами та призами від УКРОПу, а Дмитро Шкрабатовський подарував кожному з понад півсотні учасників, а також Бабинецькій середній загальноосвітній школі футбольні м’ячі.

Довідка

УКРОП – перша серед політичних партій в Україні, яка розпочала процедуру праймеріз навесні поточного року. Претенденти мають п’ять місяців на презентацію власних програм у регіонах. Кандидата в Президенти від політичної партії оберуть шляхом відкритого публічного голосування і оголосять під кінець року на черговому з’їзді партії.

Праймеріз – звична практика для багатьох демократичних країн світу. Їх широко застосовують, зокрема, у США, Великій Британії, Ізраїлі, Іспанії, а віднедавна ще й в Італії та Франції.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram