Про це повідомила голова галузевого об’єднання пивоварів та виробників безалкогольних напоїв (Компанія «Укрпиво») Галина Коренькова на традиційній щорічній зустрічі  виробників пива, солоду та безалкогольних напоїв «Свято пива-2018». У 2018 році позитивна тенденція продовжується. За оцінкою «Укрпива» за  7 місяців  2018 року було вироблено 111,4 млн. дал, пива, що на 2,9 % більше ніж за  аналогічний період  2017 року,  а виробництво солоду становило  204 945 тонн – на 6,6 % більше. Принагідно зазначимо, що  і солод українського виробництва активно постачається на експорт.

 Зростання попиту на українське пиво за межами нашої країни пов’язане з його високою якістю, різноманітністю сортів та стилів пивоваріння, які демонструють українські великі, середні і малі пивоварні. Привабливий дизайн та все більша довіра до продукції з України також сприяють попиту. Окремо слід відзначити і конкурентоспроможну ціну українського пива – як внаслідок низького курсу національної валюти так і внаслідок того, що пиво виробляється з вітчизняного солоду на вітчизняних виробничих потужностях із застосуванням конкурентоспроможної української робочої сили.

Зростання різноманітності та якості українського пива відзначили усі члени журі Міжнародного конкурсу в рамках «Свято пива-2018» та відомі українські експерти у галузі пивоваріння. Головним фактором, який вплинув на зростання якості та хвилю нових рецептів, стало підвищення конкуренції на внутрішньому ринку. Йдеться про те, що в останні роки відбувалося скорочення споживання пива в Україні, внаслідок падіння купівельної спроможності споживачів – відтак конкурентне змагання між виробниками за увагу споживача зросло. По-друге, виробники пива, технологи, маркетологи досягнули фахового рівня який відповідає міжнародним стандартам. «Сьогодні в 21 раз ми маємо нагоду висловити слова вдячності та схвалення спеціалістам та фахівцям підприємств з виробництва пива, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, питних та мінеральних вод, солоду пивоварного за їх натхненну працю, майстерність та вшанувати високими нагородами за підсумками оцінювання Міжнародного конкурсу в рамках «Свято пива-2018», - сказала Галина Коренькова.

За умови відсутності нових податків та інших регуляторних обмежень «Укрпиво» прогнозує подальше поступове зростання пивоварної галузі, зайнятості у ній, розвиток суміжних галузей та зростання експортного потенціалу галузі.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram