Ключовим аспектом просування бізнесу в інтернеті в 2018 році як і раніше залишається SEO. Хоча деякі скептично налаштовані фахівці вважають, що SEO просування не обов'язково. Можна залучати клієнтів і за допомогою контекстної, таргетированной реклами, соціальних медіа, або самостійно виводити сайт в топ.

Насправді пошукова оптимізація сайту сьогодні так само актуальна, як і кілька років тому. І в ефективності застосування SEO не варто сумніватися, якщо вам дійсно потрібен реально працюючий бізнес.

SEO - необхідна стратегія для успішного бізнесу

Щоб Інтернет-ресурс стабільно піднімався в пошуковій видачі Google і при цьому не втрачав свої позиції, необхідно використовувати всі доступні інструменти SEO.

Для наочності розглянемо 8 основних причин, чому пошукова оптимізація в 2018 році потрібна кожному бізнесу.

  1. Мобільний трафік.

Все частіше люди, щоб зайти в інтернет використовують смартфони, планшети і т.д. Зростає число користувачів, що здійснюють онлайн-покупки. А щоб просування сайту в пошуковій видачі було результативним, потрібно адаптувати веб-ресурси під мобільні пристрої.

  1. SEO-контент.

Один з основних факторів, який впливає на ранжування веб-ресурсу. Пошукові системи люблять якісну інформацію. Контент повинен давати відвідувачам відповіді на їхні запитання, а також допомагати вирішувати їхні проблеми.

  1. Семантичне ядро.

Будь-який досвідчений фахівець знає: SEO просування сайту буде більш якісним і активним, якщо регулярно оновлювати семантику, використовувати повне семантичне ядро.

  1. Внутрішня оптимізація.

Контент на вашій сторінці повинен структурно розподілятися так, щоб пошуковики змогли враховувати всі теги. Текст повинен бути структурований, розбитий на підзаголовки і це буде враховано при ранжируванні.

  1. Юзабіліті.

Веб-ресурси, які подобаються відвідувачам і підтримуються пошуковими машинами - якісні і зручні для користувачів з точки зору швидкості завантаження, навігації, дизайну.

  1. Популярність і довіра до бренду.

SEO просування прямо пов'язане з популярністю вашої компанії. Ви тільки запустили онлайн-ресурс, про який практично ніхто не знає. Але офлайн ваша компанія відома, і користувачі можуть знайти в мережі інформацію за назвою компанії. Надалі ранжування буде відбуватися за ключовими словами.

  1. Пошукова оптимізація.

Ефективний інструмент, що впливає на SEO просування. У порівнянні з різними маркетинговими методами (просування в соціальних мережах, email-маркетинг), не вимагає значних фінансових витрат, швидко окупається. А значить, все інвестиції в цьому напрямку будуть спочатку рентабельні.

Пошукова оптимізація сайту у видачі Google сприяє і зростанню безкоштовного органічного трафіку, оскільки зацікавлені відвідувачі самостійно заходять на веб-ресурс.

  1. Правильні посилання.

Використання якісних посилань з перевірених джерел, підготовка анкоров і поступове нарощування маси впливають на SEO просування, а значить і авторитетність сайту.

Де в Україні можна замовити SEO просування сайту?

Компанія Infounion пропонує комплексне SEO просування сайтів в Києві для будь-яких форм бізнесу. Наші фахівці використовують тільки легальні методи SEO оптимізації сайтів, що зводить до нуля ризик потрапити під санкції пошукових систем Гугл. І ми точно знаємо, як зробити ваш бренд кращим! Будьте першими у світі SEO з https://infounion.com.ua!

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram