У культурному світі столиці велика подія: вперше в Україні відбудеться наймасштабніший музичний проект, який підкорив мільйони глядачів з усього світу. 27 липня о 19:00 на сцені Національної Опери України виступить Оркестр країн Америки та Європи (Orchestra of the Americas). Цей проект об'єднав 110 кращих віртуозів оркестрового майстерності зі всього світу! І усі вони зберуться на одній сцені, щоб подарувати своє мистецтво українській публіці.

Концерти оркестру вже з успіхом пройшли у Львові та Одесі. У столиці колектив привезе спеціальну програму, що складається з шедеврів класичної музики. Крім цього будуть і латиноамериканські композитори, такі як: Эйтор Вілл Лобос, Самуел Барбер, Аарон Коплен, Карлос Чавес. Але, звичайно, не обійдеться і без фортепіанного концерту великого композитора Петра Ілліча Чайковського.

Orchestra of the Americas – це симфонічний оркестр світового класу під керівництвом художнього радника Пласідо Домінго. Грають у ньому обдаровані молоді музиканти з 26 країн.

Понад 350 концертів оркестру прохошли на найбільш іменитих сценах світу: від престижних концертних залів Європи, Північної і Південної Америки - до майданчиків під відкритим небом, що, не часто асоціюється саме з симфонічною музикою.

Як зізнається диригент, місія цього великого колективу музикантів полягає в тому, щоб дати можливість молодим музичним талантам розкритися не тільки в Америці, але і за її межами. YOA стала міжнародним брендом, залучаючи відомих діячів мистецтва, таких як Йо-Йо Ма, Покито Д Рівера, Пласідо Домінго, Філіпа Гласса.

Ідея цього масштабного проекту:

1) Зміцнення міжкультурних зв'язків між Києвом та країнами Північної та Південної Америки;

2) Просування важливої ролі освіти та участі молоді Києва в життя мистецтва;

3) Обмін музичними традиціями Північної і Південної Америки з мешканцями Києва та гостями з інших країн;

4) Надання стипендій для 5 талановитим молодим українським музикантам, включаючи двох киян;

5) Створення можливостей для української молоді вивчати музику в Америці і Європі посредствам участі в оркестрі.

Нагадаємо, єдиний виступ симфонічного оркестру Orchestra of the Americas відбудеться в Києві 27 липня о 19.00 на сцені Національної Опери України ім. Тараса Шевченка.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram