З 13 по 20 травня 2018 року в Японії в рамках спільної програми “Educational Bridge” відбулась Міжнародна культурно-освітня програма у галузі права (Токіо, Кіото та Нагоя). Представником від української правової спільноти було висунуто засновника та керуючого партнера Юридичної фірми “Горецький та партнери” Олега Горецького.

Основною метою програми було ознайомлення: з японською системою державного управління, з судовою системою та юриспруденцією на різних рівнях, з системою підготовки молодих фахівців та налагоджування професійних контактів з колегами, ознайомлення з культурно-історичними пам’ятками міст.

Нагадаємо, Горецький Олег Васильович діючий керуючий партнер Юридичної Фірми "Горецький і Партнери": адвокат, член Ради Адвокатів Київської області Національної Асоціації Адвокатів України, третейський суддя. Представляє напрямки судових питань в галузі господарського, цивільного, адміністративного, банківського, сімейного,  міжнародного, митного, авторського права.

Участь України у таких подіях не лише позитивно впливає на рівень компетентності та освіченості наших юристів, а й на імідж країни в рамках міжнародного правового та політичного співробітництва.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram