Україна підвищила свої позиції у рейтингу інвестиційної привабливості в 2018 році

16:16, 23 липня 2018
Вікно
236 0

Про це йдеться у повідомленні компанії BDO в Україні за результатами сьомого видання дослідження IBC, який випускається спільно компанією BDO та Гамбурзьким інститутом світової економіки (HWWI).

Зростання позиції України у загальному рейтингу IBC відбулось після минулорічного падіння і свідчить про позитивні зміни в економічному та соціальному розвитку країни.

В 2018 році Північна Америка, Океанія, Північна та Західна Європа знову займають провідні місця у глобальному рейтингу економічних, політико-правових та соціально-культурних умов. Серед європейських країн, що не є членами ОЄСР, провідне місце займає Латвія, яка знаходиться на 26 позиції у всесвітньому під-індексі виробництва. За нею йдуть Литва, Мальта та Хорватія. Позиція України за цим індексом не змінилась. Найбільше падіння індексу виробництва спостерігається в Чорногорії – мінус чотири позиції. Позиції Румунії, навпаки, найбільше зросли – на п’ять позицій.

«Ми бачимо International Business Compass як орієнтаційний посібник для компаній малого та середнього бізнесу», ­­­– говорить Парвез Рафікпор (Parwäz Rafiqpoor), член правління BDO у Німеччині.

«Коли компанії бажають розширюватися на міжнародних ринках, часто вони не мають інформації про потенційно привабливі можливості для торгівлі та виробництва. BDO та HWWI допомагають їм зміцнювати власні конкурентні позиції в усьому світі, надаючи результати дослідження IBC для швидкого огляду практично всіх країн світу», – зазначив пан Рафікпор.

Алла Савченко, Президент BDO в Україні: «На мою думку, International Business Compass є важливим для українського малого та середнього бізнесу. Він надає інформацію про можливості під час виходу на європейський та міжнародні ринки, де українські компанії вже займають гідне місце, пропонуючи якісні товари та послуги.

Україна може і мусить ставати більш інвестиційно привабливою для міжнародного бізнесу, покращуючи свої позиції в International Business Compass та в інших вагомих бізнес-рейтингах».

Дослідження IBC 2018 доступне для ознайомлення англійською мовою на сайті BDO в Україні: bdo.ua

Довідкова інформація:

BDO International Business Compass (IBC) – щорічне дослідження, яке оцінює привабливість країн світу для бізнесу у вигляді єдиного індексу, що поєднує загальний статус соціального та ділового розвитку різних країн та регіонів. Дослідження публікується спільно BDO у Німеччині та Гамбурзьким інститутом світової економіки.

BDO є п'ятою за величиною світовою мережею аудиторських і консалтингових компаній з більш ніж 74 000 співробітниками в 162 країнах. BDO в Україні є членом світової мережі BDO з 1997 року і надає українським клієнтам послуги з аудиту, консалтингу, податкові та юридичні послуги, консультації по управлінню та IT, фінансові консультації, послуги зі сталого розвитку та оцінки.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter