false

У 2018 році «Моршинська» продовжує радувати своїх маленьких споживачів і доповнює новими героями серію «Пий і грай». У червні на полицях магазинів оживе самий улюблений дитячий персонаж – Свинка Пеппа.

Для «Моршинської» - це перший досвід співпраці з британської теле - і кінокомпанією Entertainment One. На пляшках-іграшки формату 0,33 літра, власної «персоною» з'явиться головна героїня улюбленого всіма дітьми мультфільму «Свинка Пеппа», а також її дружне і веселе сімейство: тато Свин, мама Свинка і братик Джордж. Кожен малюк зможе не тільки грати з оригінальними пляшками-іграшками, але і зібрати свою колекцію пляшечок, щоб сім'я Свинки Пеппы возз'єдналася.

У 2017 році компанія IDS Borjomi Ukraine - лідер українського ринку бутильованих мінеральних вод представила оригінальну новинку: «Моршинську» в унікальних пляшках-іграшки у формі героїв мультфільмів студії Disney. Першими героями серії стали персонажі «Холодного серця» та «Зоряних воєн». «Пий і грай!» - саме такий заклик став основним лейтмотивом концепції «Моршинської», мета якої - виховання здорових звичок правильного режиму пиття води з раннього дитинства.

«Дотримання правильного і здорового питного режиму – дуже важлива складова загального здоров'я дитини. Природна, чиста, має збалансований склад мінералів вода допомагає дитячому організму правильно розвиватися і чітко функціонувати. Прищепити дітям корисні звички, сформувати правильну і здорову культуру споживання води допоможе гра. Саме в цьому ми бачимо головну мету нашого бренду»,- розповідає генеральний директор IDS Borjomi Ukraine Марко Ткачук.

Нова серія «Моршинської» «Свинка Пеппа і її сім'я» лімітована, тому поспішіть зібрати свою мультяшну колекцію першими!

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram