У 2018 році Єгипет відкритий і безпечний для всіх бажаючих. Приємним бонусом для туристів стали знижені ціни. Відпочинок іноземців - основне джерело доходу цієї країни. Вартість вважається важливим фактором будь-якої поїздки. Тут з Єгиптом конкурувати важко. Ціна - не єдина перевага держави. Розвинена інфраструктура, гарні місця, чудове море чекають на кожного, хто вирішить відвідати Єгипет. У даній статті розповімо про особливості поїздки, варіанти економії.

Чому сюди

Світ величезний. Людині не вистачить життя, щоб відвідати всі його куточки. Але побувати в найбільш красивих місцях може кожен! І цю країну можна сміливо віднести до списку цікавих. Чим Єгипет приваблює туристів? Причин кілька:

1. Чудовий сервіс.

2. Купа розваг.

3. Низькі ціни.

4. Літо цілий рік.

Захотілося відпочити, але не знаєте, куди поїхати? Тури до Єгипту - це оптимальний варіант. Дістатися з України сьогодні не проблема. Є регулярні і чартерні рейси. Не переживайте про безпеку родини, друзів, себе. Туристичні та культурні зони пильно охороняються державними військами. Ніхто не потривожить мандрівників і відпочивальників.

Ключові моменти

Поїздка на територію цієї держави не вимагає ретельної підготовки. Необхідно забронювати квиток на літак, номер у готелі. Це можна зробити через інтернет на спеціальних ресурсах. Пошуки доброго варіанти зажадають часу, так як пропозицій безліч. Звертайте увагу не тільки на фотографії, опис, а й ознайомтеся з відгуками туристів, що встигли побувати в конкретному готелі. Вони вкажуть на слабкі місця.

При виборі авіаквитків є три критерії: вартість, зручність, комфорт. Тривалість польоту від ціни не залежить. На вартість впливає провозиться багаж, харчування, розваги в літаку. Необов'язково витрачати значну суму. Поїздка триває 4-5 годин, цілком можна обійтися без телевізора, обіду та інших додаткових благ. Квитки на літак краще бронювати заздалегідь, тоді ви заощадите до 1 000-1 500 грн за один.

Для відвідування цієї держави потрібно оформлення візи. Не потрібно попередньо звертатися в посольство. Штамп проставляється в аеропорту. Документ потрібен не завжди. У ряді випадків оформлення візи необов'язково. Нюанси знають тільки професіонали, до них і рекомендується звертатися.

Підсумки

Самостійна організація поїздки не має складнощів. Однак для економії часу, сил, додаткової впевненості варто звернутися в туристичне агентство. Не довіряйте молодим компаніям. Приклад хорошого варіанту — турагентство Makintour. Клієнту фірми гарантований ряд переваг:

1. Пошук кращих варіантів серед безлічі туроператорів на одному майданчику.

2. Отримання оперативної підтримки.

3. Бронювання онлайн за лічені хвилини.

4. Визначення на сайті унікальних параметрів під себе.

При зверненні в Makintour поїздка не обійдеться дорого. В окремій категорії є гарячі пропозиції і варіанти на будь-який бюджет. Обов'язково придивіться до цієї компанії.

Джерело: мережа туристичних агентств makintour.com.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram