Початок літа для цьогорічних випускників, як і кожного року, чи не найгарячіша пора, і це не через високу температуру повітря на вулиці. Зовсім скоро стартує вступна кампанія, а тому треба якнайшвидше визначитись із навчальним закладом, підготувати всі необхідні документи і морально настроїтись на серйозні переміни, які чекають у майбутньому. Але далеко не всі абітурієнти і майбутні студенти остаточно вирішили, який саме навчальний заклад будуть відвідувати мало не щодня наступні кілька років. І питання «Куди поступати?» залишається відкритим мало не до того часу, коли вже пора віддавати оригінали документів для зарахування на денну чи заочну форму навчання. Але поки ще є час, давайте поговоримо про те, чи дійсно можуть випускники звичайних українських шкіл вступати у топові ВНЗ Польщі,  причому робити це без посередників.

В мережі Інтернет можна знайти масу пропозицій від різноманітних агенцій, які допомагають вступникам за грошову винагороду стати студентами провідних шкіл, коледжів та університетів Польщі. Але мало хто говорить, що це можна зробити і самостійно. Для цього необхідно завітати на сайт kudapostupat.ua. Це найбільший, найповніший онлайн-довідник, у якому представлено рейтинг вищих навчальних закладів України та Європи. На сайті зібрано 5746 шкіл, коледжів та університетів, які розміщені в Україні, Польщі, Німеччині, Англії, Чехії, Франції, Австрії, Португалії. Іспанії та ін. Крім цього, на нашому сайті постійно оновлюється інформація про правила вступу, актуальні новини для абітурієнтів та випускників, корисні поради. Ми регулярно перевіряємо рейтинги та доповнюємо існуючу базу новими країнами та навчальними закладами.

Для того, щоб вступити в омріяний польський ВНЗ без посередників, необхідно виконати декілька нескладних дій. Більш докладно про підготовку, подання документів та сам процес зарахування та виїзду закордон на навчання усі бажаючі мають можливість на нашому сайті kudapostupat.ua.

Отож, що  потрібно для вступу в польський університет, школу чи коледж:

- Етап підготовки. Тут ми не говоримо про те, як шукати чи обирати ВНЗ, спеціальність, напрям навчання. На цьому етапі опиняються випускники та абітурієнти, які вже прийняти остаточне рішення і готові до більш рішучих дій. Зазначимо лише один момент – обраний ВНЗ має бути перевіреним та надійним, працювати не перший рік і видавати справжні дипломи, а не підробку. Іншими словами, штурмувати варто лише той навчальний заклад, який існує уже хоча б декілька років і не займає останні позиції у рейтингах.

- Подання заявки. На офіційному сайті більшості польських ВНЗ розміщують анкету або формуляр для заповнення, який необхідно подати разом з документами. Саме із заповнення такої заявки потрібно починати. Також важливо відшукати на сайті контактні данні (телефон, Skype, адресу ел.пошти) особи із відділу рекрутації, хто володіє однією із зрозумілих для вас мов. У штаті працівників такого відділу закладу обов’язково повинна бути хоча б одна людина, яка володіє українською, англійською, рідше російською.

- Підготовка документів, необхідних для вступу. На сайті закладу також має бути розміщений перелік документів, відскановані копії яких необхідно подати разом із заявкою. Після відправки пакету документів, необхідно дочекатися повідомлення з відповіддю, у якому підтвердять, що ваша заявка прийнята до розгляду.

- Оплата за навчання. На наступному етапі необхідно здійснити фінансове підтвердження своїх намірів навчатися у польському вузі: оплатити зазначену суму за навчання та відправити квитанції у відділ рекрутації. Етап вважається успішним, якщо комісія приймає остаточне рішення про зарахування і видає офіційне підтвердження про це.

- Умови виїзду за кордон для навчання. На цьому етапі важливо вирішити ще одне нагальне питання – як отримати візу для виїзду. Як вступити у польський ВНЗ без посередників ми уже дізнались, лишилось розібратись як туди поїхати. Студентську візу можна отримати лише за наявності оригіналу рішення про зарахування у навчальний заклад у Польщі.

- Завершення. На цьому етапі необхідно підготувати оригінали  документів, зробити їх переклади та легалізувати.

Щоб більш детально дізнатися про усі етапи вступу до вищого навчального закладу у Польщі без посередників, заходьте на наш сайт kudapostupat.ua.

Чому варто шукати навчальні заклади разом з нами? Все дуже просто. Наш онлайн-довідник має найбільш повну та вичерпну інформацію про різні ВНЗ України та Європи. Лише у нас ви зможете ознайомитися з повним рейтингом навчальних закладів, дізнатися про всі актуальні новини, правила вступу, умови для навчання в найкращих університетах своєї країни, а також близького і далекого Зарубіжжя. Ми надаємо усю необхідну інформацію, щоб кожен бажаючий міг скористатися можливістю навчатися у вузі своєї мрії.

Лише на нашому сайті представлений найбільш повний рейтинг навчальних закладів різного рівня акредитації, форми власності, спрямування та спеціалізації. Ми підготували таку інформацію про ВНЗ Польщі, якої немає на жодному іншому сайті: у нас представлені рейтинги ліквідних навчальних закладів, спеціальностей,  які не отримали дозволу для проведення наукової та дослідницької діяльності, а також перелік закладів, які не отримали ліцензію. Разом з тим, ми постійно оновлюємо актуальну інформацію яка буде корисною та цікавою для вступників. Приміром, 29 червня з’явився оновлений рейтинг найуспішніших вищих навчальних закладів Польщі. Більш детально про рейтинг, популярні та затребувані спеціальності з різних напрямків навчання дізнайтеся на нашому сайті kudapostupat.ua.

Будуйте надійний міст у своє майбутнє, першою дощечкою на якому є правильний вбір  навчального закладу та спеціальності. Будуйте своє майбутнє разом з нами.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram