этот материал доступен на русском

Людмила Демченко: податкові інспекції у районах Києва стануть фронт-офісами столичного главку ДФС

12:01, 15 травня 2018
Вікно
67 0

В рамках другої хвилі реорганізації органів фіскальної служби Державні податкові інспекції у районах Києва приєднуються до Головного управління ДФС. Про це повідомила начальник міського главку ДФС Людмила Демченко.

Після реорганізації ДПІ і ДФС утворять єдину юридичну особу на рівні Києва, а податкові інспекції виконуватимуть роль фронт-офісів главку ДФС у районах столиці.

Нагадаємо, за підсумками першої хвилі у столиці з’явився централізований аудиторський центр — Офіс аудиту. Він об’єднав підрозділи, що проводили податкові перевірки. Також вже реформовані підрозділи податків і зборів з юридичних осіб, фізичних осіб, контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів та погашення податкового боргу. Таким чином, вся контрольно-перевірочна робота перейшла до главку ДФС Києва.

«Черговий етап реорганізації дозволить побудувати ефективну систему адміністрування податків в столиці та забезпечити надання якісних сервісних послуг бізнесу та громадянам. Зараз наше головне завдання — щоб платники податків не відчули жодних незручностей, пов’язаних з внутрішніми процесами перетворень», — наголосила Людмила Демченко.

Нагадаємо, реорганізація фіскальної служби відбувається на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 296 «Про реформування деяких територіальних органів Державної фіскальної служби». На виконання постанови створені комісії з реорганізації терорганів ДФС, а також робоча група із моніторингу виконання заходів, пов’язаних з реорганізацією податкових інспекцій. Група координує реорганізацію підпорядкованих ДПІ, опрацьовує і розглядає питання комісій з реорганізації та надає допомогу щодо їх вирішення.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter