Вже за 2 дні розпочинається Дитячий форум у Львові 2018 – найбільший в Україні розважальний фестиваль для діток та батьків. На Форумі ви зможете не лише дізнатись про книжкові новинки, а й поєднати розваги з отриманням корисних вмінь і навичок. Ознайомлюйтесь з програмою та пакуйте валізи до Львова!

 1. Капоейра. Dende Capoeira

Рухливий майстер-клас. Вікова категорія: від 0 до 6, від 6 до 11.

На форумі ми не тільки читаємо, але ще й танцюємо. Капоейра — це вибуховий мікс із боротьби, танцю та гри, приправлений традиційними афро-бразильськими ритуалами, піснями і музикою!

 1. Інтерактивні квести по місту

Квест. Вікова категорія: від 6 до 10.

Вчителі відпочивають, а школярі вивчають. На них чекають пішохідні маршрути Львовом та нові знання, які можна отримати у формі гри з елементами квесту!

 1. MakerKids: Ера динозаврів

Творчий майстер-клас. Вікова категорія: від 6 до 10.

Під час майстер-класу буде відтворено період існування динозаврів, тому дітки дізнаються, що стало причиною їх вимирання, а також чи існують вони сьогодні!? В інтерактивній формі, діти власноруч моделюватимуть макети улюблених динозаврів, створюючи великий арт-об'єкт. Заняття проходитиме за принципом STEAM освіти.

 1. «JavaScript для дітей»

Вистава/Шоу (інтерактивний виступ), Читання. Вікова категорія: від 6 до 10.

А ще на діток чекає спілкування і забави з книгою «JavaScript для дітей». Під час презентації наймолодші відвідувачі Форуму зможуть дізнатись про найбільші цікавинки, які сховалися у цій книзі. А потім — взяти участь у захоплюючих іграх «Керуй роботом» та «Диригент», які лежать в основі курсу для дітей LITS4smallkids від Lviv IT School.

 1. Інтерактивна гра з сортування сміття

Творчий майстер-клас. Вікова категорія: від 6 до 10.

У формі гри дітям будуть розповідати, як правильно сортувати сміття, чому це так важливо і як своїми діями не шкодити планеті.

 1. Череп людини – ліпимо та малюємо

Технічний майстер-клас. Вікова категорія: від 6 до 10.

На занятті діти познайомляться зі структурою черепа людини та спробують його відтворити за допомогою графічних технік на папері.

 1. Моїй улюбленій матусі

Вікова категорія: від 6 до 10.

Другої неділі травня вже за традицією в Україні святкують День матері. На Дитячому форумі дітки також матимуть можливість привітати своїх матусь та вручити приємні подарунки.

 1. Каша Сальцова: як приборкати книжкозавра?

Читання. Вікова категорія: від 0 до 6, від 6 до 10, від 10 до 13, для батьків.

Майстер Клас з розвитку навичок читання. З піснями і розвагами.

 1. Жахливий мейк-ап

Творчий майстер-клас. Вікова категорія: від 0 до 6, від 6 до 10, від 10 до 13, для батьків.

Розмальовування облич за допомогою спеціальних фарб. Дітки разом з батьками зможуть створити своїх улюблених книжкових персонажів.

 1.  Маріанна Кіяновська читає «Зіркові казки»

Читання

Маріанна Кіяновська читатиме діткам «Зіркові казки», уривки зі збірки казок та віршів для дітей, які долають важку хворобу. Це книга для всіх: дітей, батьків, бабусь і дідусів, і навіть для тих, хто ще немає діток. Тому що в ній зібрані історії, котрі допомагають нам усім жити, вірити, любити та … приборкувати свого казкового Дракона. Усі кошти, вилучені від продажу збірки «Зіркові казки», буде направлено на лікування дітей, які знаходяться у дитячих лікарнях.

 1.  «Різні історії про різних псяк»

Творчий майстер-клас, Читання. Вікова категорія: від 6 до 10.

Нова книга Лариси Денисенко «Усміхаки» вчить своїх читачів, що песики - це неймовірна радість і щастя, але разом з тим - велика відповідальність. Лайфхаки правильного проводження із цуциками та кумедні історії, пов'язані із ними, обіцяє розповіcти сама авторка. Ну а потім разом із художницею Марією Фоєю гості матимуть можливість створити песиків найрізноманітніших порід і усі гуртом «вигуляти» їх у парку Усміхак.

 1.  Teddy Bear Hospital

Захід для дошкільнят. Вікова категорія: від 0 до 6.

Захід спрямований на те, аби діти позбулися страху, який вони можуть відчувати під час візиту до лікарів. У ролі пацієнтів — плюшеві ведмедики Тедді, а лікарями будуть учасники Української медичної студентської асоціації (УМСА), які покажуть різноманітні медичні маніпуляції на плюшевому пацієнтові, після чого кожний маленький учасник зможе спробувати виконати їх самостійно!

 1.  Навколо світу за 45 хвилин

Вистава/Шоу (інтерактивний виступ). Вікова категорія: від 10 до 13.

Інтерактивний урок передбачає віртуальну мандрівку нашою планетою. Учасники подорожі матимуть змогу потрапити у найвіддаленіші куточки Землі та дізнатися безліч цікавинок про материки та країни світу.

Повна програма Дитячого форуму – сайті http://bookforum.ua/events/

Квитки на подію можна замовляти за посиланням http://bookforum.ua/kvytky-na-dytyachyj-forum-2018/

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram