Туристичне страхування від «Оранта»

16:41, 03 травня 2018
Вікно
102 0

Від нещасного випадку не застрахована жодна людина. Особливо це неприємно і фінансово важко, коли перебуваєш за межами своєї країни. Туристичне страхування забезпечує комплексним захистом під час всього перебування за кордоном, і в разі виникнення непередбачених ситуацій вам гарантовано нададуть екстрену медичну допомогу, проведуть діагностичні процедури 24 години на добу в будь-якій точці світу. Одним з найбільш вигідних варіантів туристичного страхування є програма від компанії «ОРАНТА» на онлайн-сервісі oranta.ua.

Навіщо це потрібно?

Зовсім недавно українцям відкрилася можливість подорожувати без віз у 30 держав Європи. Велика їх частина є країнами, які входять до Шенгенської зони. Для відвідування країн, що не входять до безвізового пакету, необхідно оформлення страхового поліса для отримання візи і, звичайно, поліс є гарантією захисту здоров'я вас і вашої родини у разі виникнення непередбачених ситуацій під час подорожі.

Які варіанти доступні?

Компанія «ОРАНТА» пропонує три пакети туристичного страхування. Вибирати один з них коштує в залежності від мети поїздки. Це дозволить подорожувати максимально захищеним і допоможе запобігти непередбаченим фінансовим витратам.

Сума страхового покриття може складати 30000 євро або 50000 доларів — це залежить від того, куди ви плануєте вирушити. Якщо подорож планується до країн Європи або Шенгенської зони, то сума покриття становитиме 30000 євро. Максимальний варіант страхового покриття для поїздки до Австралії, Канади, Перу, США і деяких інших країн складе 50000 євро.

Зручність і швидкість оформлення

Час — безцінний ресурс, який страхова компанія намагається економити. Саме тому кожен бажаючий може оформити туристичне страхування в режимі online з максимальним для себе комфортом і в будь-який зручний час. Для цього необхідно зайти на сайт компанії oranta.ua і заповнити основні дані на себе або на членів вашої родини, в тому числі на неповнолітніх дітей. Після підтвердження платежу, поліс буде відправлений в електронному вигляді на вказану адресу електронної пошти. Електронної версії поліса досить для здійснення поїздки.

Якщо ж необхідний оригінал документа (для посольства) з печаткою — вам необхідно звернутися до будь-якого відділення компанії ОРАНТА і надати поліс для підтвердження.

Будь-якого дня і в будь-який час

Компанія «Оранта» в будь-який час з вами, адже в ній працює підтримка клієнтів 24/7. Будь-яке питання або проблемну ситуацію буде вирішено оперативно та якісно. У разі, якщо настав страховий випадок, при якому потрібно надання медичної допомоги, необхідно телефонувати в асистуючу компанію за номером, вказаним в оферті або на сайті компанії. Далі необхідно виконувати інструкції оператора.

Страхова компанія здатна дати вам те, що неможливо оцінити — почуття впевненості і захищеності. І тоді будь-яка поїздка, відрядження і подорож буде складатися тільки з позитивних моментів — з ваших вражень.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter