Компанія «Галіція-Трейд» прийняла участь у виставці WorldFood Warsaw 2018, яка відбулася  10-12 квітня 2018 року у м. Варшава. Це найбільша щорічна продуктова виставка Польщі, на якій свою продукцію представляють понад 300 європейських виробників, яку змогли оцінити понад 5 000 учасників.

Золоту медаль в категорії «Безалкогольні напої» здобув сік прямого віджиму (galicia.com.ua )«Яблучно-грушевий» - ТМ Galicia.

«Поєднання яблучного та грушевого соку створює особливий солодкий та приємний смак, який позитивно впливає на організм людини. Груші, як і яблука належать до найбільш улюблених і популярних фруктів, вони славляться своїм приємним солодким смаком і незабутнім ароматом. Також груші та яблука багаті на ефірні речовини, які зміцнюють імунітет», - розповіла Наталія Павлів, керівник відділу маркетингу ТОВ «Галіція-Трейд» ТМ Galicia.

Соки ТМ «Galicia» успішно продаються на польському ринку з 2014 року.

Цього року компанія «Галіція-Трейд» презентувала нові смаки соків прямого віджиму Galicia -яблучно-гарбузовий та яблучно-мандариновий.

«Яблучно-грушевий сік є лідером продаж не тільки на ринку Польщі, його унікальний смак високо оцінили споживачі Білорусії, Прибалтики, Молдови, Ізраїлю та Китаю. Найбільше поціновувачів цього смаку у Китаї, оскільки саме у цій країні більшість населення надає перевагу солодким смакам. Поєднання солодкого яблучного і грушевого соків прямого віджиму дає можливість зробити його найсолодшим смаком всієї асортиментної лінійки без додавання цукру до готового продукту, що є дуже важливим для прихильників здорового способу життя», - відзначила Христина Пуківська, менеджер з експорту ТОВ «Галіція-Трейд» ТМ Galicia.

Довідка про компанію:

ТОВ «Галіція-Трейд» (ТМ Galicia) є першим в Україні виробником соків прямого віджиму. Старт виробництва соків прямого віджиму Galicia, розпочався з дуже символічної для кожного українця дати, а саме 24 серпня 2011 – Дня Незалежності України. Справжні соки Galicia виготовляють за особливою технологією прямого віджиму без додавання цукру, води та консервантів.

Це означає, що ягоди та фрукти проходять мінімальну обробку: сік витискають з плодів, згодом він проходить миттєву теплову обробку та розливається у пляшки або пакети Tetra Pack. За результатами «Української народної премії» компанія «Галіція-Трейд» є лідером у категорії «соки прямого віджиму» 2017 року. Окрім цього, за результатами загальнодержавного економічного рейтингу підприємств в Україні, компанія – ТОВ «Галіція-Трейд» отримала 1 місце (золото) серед експортерів за сумою чотирьох  показників зовнішньоторговельної діяльності. 

Для більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте наш сайт: galicia.com.ua. Читайте новини компанії у соціальних мережах: https://www.facebook.com/sok.Galicia/.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram