false

З нагоди проведення «справжнього міжнародного жіночого дня», як його називають у православному світі, 22 квітня в Мироносицькому храмі Харкова була організована ціла святкова програма.

В цьому році Божественну літургію провів Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський. Правлячий архіпастир привітав священнослужителів і віруючих з престольним святом. Владика Онуфрій відзначив, що сьогодні церква молиться за мирне небо над Україною, за мир у кожному будинку нашої країни.

Після закінчення богослужіння в храмі відбувся фестиваль православного співу «Хорова Пасхалія», в якому взяли участь церковні та світські хорові колективи міста Харкова.

false

Фармацевтична компанія «Здоров'я», на кошти якої був споруджений Мироносицький храм, що настільки полюбився харків'янам, за доброю традицією після служби влаштувала благодійний обід для прихожан. Святкова трапеза зібрала понад 500 осіб.

Подібні обіди з ініціативи Олександра Доровського, генерального директора компанії «Здоров'я», на даний момент проводяться в восьми православних храмах Харкова після недільних служб і на всі великі церковні свята.

О. Доровський, в свою чергу, привітав Високопреосвященнішого митрополита Онуфрія, духовенство та віруючих зі святом і побажав всім миру, душевного тепла, любові і спокою в родинах.

«Життя Святих Жінок-Мироносиць - приклад справжнього служіння, відданості, здатної витримати будь-які випробування. Дружини-Мироносиці показали нам усім приклад самовідданої любові, справжньої віри і жертовності. І, здається, кращого свята, щоб привітати всіх мам, бабусь, доньок, просто жінок, не можна собі й уявити - настільки глибокий закладений в ньому сенс, стільки дає він нашим серцям і душам...», - підкреслив О. Доровський.

Активна участь у православному житті нашого міста - усвідомлена позиція компанії «Здоров'я», яка постійно розширює ініціативи, спрямовані на підтримку православної церкви і зміцнення віри в серцях людей.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram