Однією зі стоматологічних клінік, яка працює вже більше двох десятків років, чудово зарекомендувала себе і має велику кількість позитивних відгуків, є «Прайм».

Види послуг

Стоматологія «Прайм» надає повний комплекс послуг:

- Проведення імплантації зубів за допомогою сучасних матеріалів і технологій.

- Виправлення прикусу як за допомогою сучасної системи Инвизилайн, так і методом установки металевих брекетів, про які можна прочитати: https://zyb.com.ua/ispravlenie-prikusa/metallicheskie-brekety/.

- Терапевтична стоматологія дозволить здійснити діагностику ротової порожнини, профілактику та лікування різних захворювань (карієс, пульпіт, періодонтит), а також здійснити чистку зубного ряду і реставрацію.

- Дитяча стоматологія включає великий перелік хірургічних і терапевтичних маніпуляцій для маленьких пацієнтів, які потребують особливого підходу.

Переваги

Стоматологія «Прайм» — це команда професіоналів, яка має великий стаж роботи і забезпечує дотримання високих стандартів стоматологічних послуг. У клініці кожен клієнт має:

- Індивідуальний підхід. Без уваги не залишаться ні питання, які хвилюють пацієнта, ні його побажання щодо часу відвідування лікарів.

- Пацієнтам доступний повний спектр послуг.

- У клініці є найсучасніше обладнання, яке дозволяє проводити процедури лікування з мінімальними витратами часу і максимально ефективно.

- Безпека й безболісність.

- Доступні ціни на процедури.

У стоматології «Прайм» лікування доступне не тільки дорослим, але й дітям. Тут до кожної дитини знайдуть підхід, завдяки чому вона вийде з кабінету з посмішкою на обличчі.

Стоматологія має зручний графік роботи (з понеділка по неділю з 8:00 до 21:00) і розташування.

Якщо ви все ще не знайшли свого лікаря, зверніть увагу на стоматологічні послуги в Києві на Предславінській. Немає нічого простішого, ніж записатися до нас на прийом. Достатньо зателефонувати за контактним телефоном або здійснити все на сайті в режимі онлайн.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram