false

Якщо Ви хочете змінити рід діяльності і стати справжнім барбером - Вам потрібно обов'язково записатися в школу. У ній Вам точно буде цікаво. Ви дізнаєтеся багато нового, навчитеся робити будь-які стрижки, і навіть віртуозно управлятися з небезпечною бритвою.

BRAZOR Barber school

Щоб стати професійним барбером, треба не просто вміти тримати ножиці в руках, а мати почуття смаку і стилю. Ви повинні знати які зачіски підійдуть до різних типів обличчя та черепа. Крім того, вміти оформити бороду так, щоб вона стала окрасою і гордістю чоловіка.

Барбер - це не просто перукар. Це людина, яка вміє розташувати до себе клієнта і зробити так, щоб він залишився задоволеним запропонованим Вами стилем.

У нас дійсно відмінна школа барберів у Києві, так як тільки у нас практикуючі профі діляться своїми секретами, вчать дійсно корисним речам і виступають у ролі наставників на період навчання. Практичні заняття починаються вже з другого тижня навчання.

У BRAZOR Барбершоп (brazor.com.ua)Ви зможете:

• навчиться професійним технікам стрижки, укладки і т. д.;

• випробувати небезпечну бритву на практиці;

• дізнатися про новинки і сучасні прийоми, які використовують профі;

• навчиться спілкуватися з будь-якими клієнтами.

На даний момент доступні 3 курси. Тривалість програми "Навчання з нуля" - 4 місяці. Вона розрахована на тих, хто ніколи не стикався з перукарським мистецтвом.

При виборі курсу "Підвищення кваліфікації", приготуйтеся відвідувати заняття 1 місяць. На них ми покажемо багато різних технік, і навчимо Вас сучасним технологіям. Також, є майстер-клас по голінню голови і використанню небезпечної бритви. Цей курс вибирають переважно ті, хто хоче поповнити свої знання, і навчиться керувати небезпечною бритвою в максимально стислі терміни.

false

Незалежно від того, який курс Ви обрали - ми всім вручаємо сертифікати по закінченню навчання. Найкращих учнів ми запрошуємо стати частиною нашої команди.

Переваги навчання у нашій школі

При виборі школи барберів, мало хто звертає увагу на те, як працює наставник, що використовує і де бере натхнення для створення образів. Тим не менш, це дуже важливі аспекти.

Наші майстри дотримуються філософії барбершопу, а саме:

• не нав'язують власні погляди щодо вибору зачісок і стилю бороди;

• створюють дружню атмосферу, в якій клієнт відпочиває і розслабляється;

• враховують побажання, і можуть самі запропонувати своє бачення образу;

• стежать за своїм зовнішнім виглядом.

Крім того, у нас заохочується допитливість. Такі учні набагато частіше досягають успіху в професії, адже вони постійно застосовують нові техніки, придумують свої технології і практики.

Ми не займаємося з учнями лише теорією, адже без практики - це марна трата часу. Тому, у нас велику частину курсу займає відточування отриманих на лекціях знань.

Все ще сумніваєтеся, чи варто йти в нашу школу, задумайтеся - чи можливо Ви втрачаєте свій шанс, стати кращим барбером в країні, і робити те, що Вам подобається.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram