Об’єднання чарівного світу Kinder і найвищого наукового потенціалу Оксфордського університету спрямоване на проведення досліджень і розробку освітнього контенту та платформи “батьківського контролю” для спеціального додатку Magic Kinder, що в свою чергу повинно сприяти більш тісній взаємодії та спільному навчанню батьків і дітей.

В рамках такого партнерства буде реалізована програма досліджень, спрямована на отримання більш повної уяви про методи навчання дітей із застосуванням цифрових технологій. Зокрема, видатний науково-дослідний потенціал Оксфордського університету та експертні знання в сфері дитячого розвитку стануть підґрунтям створення повноцінного контенту, спрямованого на підтримку ключових аспектів навчання дітей.

Бренд Kinder прагне об’єднати зусилля з Оксфордським університетом, оскільки вважає надзвичайно важливим підтримати батьків, які щоденно постають перед труднощами виховання дітей в сучасному світі, а також повсюдно надати дітям можливості для безкоштовного навчання. В то й же час Оксфордський університет визнає, що мільйони дітей по всьому світу використовують цифрові технології в найважливіші моменти свого розвитку. Співпрацюючи разом із Kinder над додатком Magic Kinder, експерти Департаменту освіти Оксфордського університету сподіваються зробити свій внесок у формування освітнього контенту та підготувати чітко виважену дослідницьку програму, здатну проаналізувати основні результати в процесі навчання дітей.

«Бренд Kinder турбується про всебічний і щасливий розвиток дітей і вважає, що технології дійсно можуть допомогти батькам успішно виконати їх головне в житті завдання – забезпечити гармонійний розвиток своїх дітей», – повідомив Марко Де Грегорі, директор з глобального розвитку бренду Kinder. «За сприяння Оксфордського університету ми зможемо запропонувати родинам новий рівень інтерактивної гри. Освітній контент буде створюватися провідними світовими експертами, тому батьки можуть бути впевненими, що їх діти будуть зайняті діяльністю, що сприяє розвитку їх особистості».

«Неможливо переоцінити значення якісної освіти для розвитку дітей дошкільного віку», – пояснює професор Вікторія Мерфі, професор прикладної лінгвістики Оксфордського університету. «Все частіше діти по всьому світу взаємодіють із різними цифровими освітніми технологіями, які, на думку спеціалістів, досить суттєві для повноцінного розвитку дитини. Завдяки нашій співпраці з брендом Kinder ми сподіваємося розробити виважену програму досліджень для вивчення ключових питань освіти з застосуванням цифрових технологій, щоб краще зрозуміти сутність цього процесу та покращити його ефективність».

Співпраця бренду Kinder, місією якого є допомога у вихованні щасливих дітей, і Оксфордського університету, стратегічна мета якого полягає в проведенні досліджень і розвитку системи освіти в інтересах суспільства, - стане важливим кроком, на шляху до збільшення рівня залучення батьків у ігрове навчання їх дітей, а також на більш глибоке усвідомлення ролі цифрових технологій у цьому процесі.

Додаткову інформацію можна знайти на сайті: www.magic-kinder.com

Kinder®

Kinder є другим за величиною брендом шоколадної продукції в світі, що вже понад 50 років дарує радість сім’ям. В даний час Kinder, представлений в 170 країнах, пропонує широкий асортимент високоякісних продуктів – від шоколадних батончиків до смачних виробів із іграшкою, які дарують радість як дітям, так і їх батькам. Додаткову інформацію можна знайти на веб-сайті www.Kinder.com.

Департамент освіти, Оксфордський університет

Департамент освіти відомий своїми досягненнями в сфері наукових досліджень. Він посів перше місце в Об’єднаному Королівстві за останніми оцінками дослідницької діяльності та третє місце серед провідних факультетів освітніх наук в списку «Times Higher 2017». Департамент освіти проводить безліч спільних досліджень із іншими відділами факультету суспільних наук і, зрозуміло, в масштабах Університету загалом; при цьому і сам Університет, і його факультет в 2017 році були визнані найкращими в світі. Наші дослідження орієнтовані на проблеми оточуючого світу, тому розроблені нами проекти спрямовані на перетворення не лише в сфері досліджень, але й у сфері діяльності урядів, благодійних організацій, подальшого розвитку промисловості та всіх рівнів освіти. Наше бачення цифрового майбутнього в освіті ґрунтується на досвіді, накопиченому нашим Департаментом, і зокрема на дослідженнях проблем молоді та сім’ї через призму шкільної, професійної та вищої освіти, а також ринку праці.

Додаткову інформацію можна знайти на веб-сайті www.education.ox.ac.uk

Додаток Magic Kinder

Magic Kinder – це світ веселощів і навчальних занять, що дозволяють сім’ям за допомогою цікавих ігор, видів діяльності, що розвивають, перегляду відео та обговорення історій в безпечній атмосфері разом грати і навчатися.

Завантажте додаток для iOS і Android.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

Маріна Татарская,

Директор у зв’язках із громадськістю

E-mail: Marina.Tatarskaya@ferrero.com

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram