Українське фантастичне кіно

17:39, 16 березня 2018
Вікно
106

Українське кіно продовжує набирати обертів. Нарешті почав розвиватися такий сучасний і досить актуальний у світі жанр, як фантастика. За прогнозами експертів «БОБОТ» однозначно знайде свого глядача і продовжить історію успіху українського кіно у прокаті.

«Разом з командою ми спробували вигадати неймовірно великий космічний всесвіт для цього фільму, частину якого ви побачите у «Боботі». Ця історія про те, що можна досягнути всього, якщо впевнено робиш перший крок і не здаєшся. У фільмі використано музику Олега «Фагот» Михайлюти (фронт-мен гурту ТНМК) та інших талановитих вітчизняних композиторів, яка органічно доповнює сюжет картини. Ми дуже сподіваємося, що нам вдалося створити видовищну стрічку, яка зможе захопити усіх кому близька фантастика і хто закоханий у спецефекти», - Максим Ксьонда, режисер.

«Ми замахнулися на досить високий рівень сучасної графіки та якісних спецефектів. Можу з впевненістю сказати, що той обсяг, який ми плануємо реалізувати, а це майже половина хронометражу усього фільму, в Україні ще ніхто до нас не робив», - розповів Олексій Москаленко, продюсер.

Лінк на скачування тизера

Синопсис:

Коли світ поглине суцільна темрява, землю заполонять невідомі істоти, які тисячі років вичікували момент, щоб здійснити страшний замах на людство. Саме тоді і з’явиться невідомий рятівник, який здатен перемогти сили зла. Хто цей герой і чи переможе світло над темрявою, дізнаєшся влітку 2018.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter