Різноманітність бурштинових сувенірів — цінність сонячного каменю

12:52, 15 березня 2018
Вікно
196 0

Бурштин широко застосовувався для створення прикрас та аксесуарів, предметів інтер'єру та сувенірів, які підносили в якості подарунків. Сьогодні такі вироби є ознакою розкоші. Антикваріат гідно цінується колекціонерами, а прикраси з бурштину протягом десятиліть не втрачають своєї актуальності.

Якщо ви є власником вишуканих аксесуарів або мрієте поповнити колекцію новими експонатами, скупка бурштинових намистин та інших виробів з сонячного каменю, а також продаж вишуканих деталей на максимально вигідних умовах здійснюється компанією «Монітекс». Фірма надає повний спектр послуг — від оцінки до пошуку унікальних експонатів. З переліком усіх пропозицій можна ознайомитися на сайті, а ми розповімо про цінні якості каменю і різноманітність сувенірів з сонячного осколка.

Особливості та властивості бурштину

Змінена смола дерев характеризується пластичністю, глибиною фарб сонячного променя або вогню. Камінь поширений у різних відтінках і представлений декількома різновидами. Але в природі зустрічаються й унікальні варіанти, таких кольорів, як:

- блакитний;

- зелений;

- червоний.

У ювелірному мистецтві використовуються виключно великі та чисті екземпляри. Інші види застиглої багатовікової смоли застосовуються для створення пресованого бурштину. З нього проводиться величезна кількість деталей і аксесуарів, які стають «родзинкою» різних предметів.

Природа наділила камінь унікальними корисними властивостями. Ще в давнину вірили, що бурштин захищає від пристріту. І якщо в його магічні властивості можна засумніватися, то лікувальний вплив доведено. Камінь є ефективними ліками від численних захворювань, він широко застосовується в медичній практиці. Бурштин допомагає при лікуванні ангіни, мігрені, варикозного розширення вен. Камінь позитивно впливає на весь організм, нормалізує роботу щитовидної залози і травної системи, регенерацію клітин, прискорюючи обмін речовин. Носіння прикрас з бурштину знижує ймовірність розвитку пухлин і небезпечних новоутворень, забезпечуючи повноцінне функціонування всього організму і відмінне самопочуття.

Цінність каменя і різноманітність сувенірів

Кількість покладів бурштину стрімко наближається до кінця. Обсяги осколків сонця з кожним роком зменшуються, тож підвищується цінність каменю. Незважаючи на це, купити вироби і сувеніри з бурштину можуть всі бажаючі. Асортимент пропозицій представлений різними предметами:

- прикраси та аксесуари;

- панно, ікони, картини;

- статуетки та свічники;

- світильники.

Бурштин чудово поєднується з дорогоцінними металами. До уваги колекціонерів представлений великий вибір сувенірів із сонячного каменю та срібла. Такі вироби є не тільки окрасою будь-якої колекції, але і чудовими презентами, які гармонійно увіллються до інтер'єру різноманітних стилів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter