До таких виробників можна віднести Forte, Werk і Grunhelm. Деякі моделі цих мотокос поставляються на ринок України більше 5 років. При цьому назви жодного разу не змінювалися, що ще раз підтверджує високу якість продукції.

Весь перелік таких моделей виглядає так:

- Forte (БMK-2553, БMK-2800, БMK-3100 Professional);

- Werk (WB-4500, WB-5300);

- Grunhelm (GR-45 Power Line, GR-53 Power Line, GR-3200 Professional).

Шість із восьми агрегатів - це мотокоси середньої потужності (2200-2800 Вт), укомплектовані плечовим ременем і мінімальним набором аксесуарів (косильна голівка та ніж). Всі вони оснащені «велосипедною рукояткою» і нерозбірною штангою, що тільки підвищує міцність конструкції. Деякі з моделей тепер поставляються з самого початку відокремленим редуктором від штанги. Встановити його не складе труднощів, а ось більш компактна упаковка дозволить і надалі здійснювати безкоштовну доставку.

Вартість агрегатів варіюється в межах 1700-1900 грн, в залежності від продавця і курсу валют. За статистикою за минулий рік найпопулярніша модель у цьому ціновому сегменті — Forte БMK-2553.

Професійні мотокоси Forte БMK-3100 Professional і Grunhelm GR-3200 Professional

Ці моделі коштують особняком і не випадково мають приставку «Professional». Незважаючи на те, що деякі параметри відрізняються, вони дуже схожі. І якщо судити виключно по картинці, то створюється враження, що різниця тільки в кольорі. Проте GR-3200 — модель новіша і має збільшене число оборотів в порівнянні з БMK-3100 (8000 об / хв і 7000 об / хв, відповідно). Потужність також різна — 3500 Вт і 3000 Вт. У той же час, мотокоса Форте на ринку набагато довше і на даний момент вважається еталонною серед недорогих моделей.

Крім підвищеної потужності вони виділяються комплектацією. Коси оснащені зручним двоплечевовим (ранцевим) ременем, який значно знижує навантаження на руки і дозволяє більш впевнено контролювати бензокосу. При тривалій роботі це мало не ключова особливість. У комплекті йде зубчастий ніж — дрібниця, а приємно. Особливо якщо врахувати, що вартість цих агрегатів всього на 200-300 гривень вища за описані вище. Ці моделі оснащені посиленими ручками і проходять більш серйозну перевірку двигунів.

Подивитися всі мотокоси можна на сайті головного офіційного дилера https://stroyteh.ua/category/motokosy-trimmery/. Там же є не тільки характеристики і описи, а й окремі інструкції до кожної моделі. На території України розташовані 33 сервісних центра цих виробників, тож ця техніка прослужить довгі роки.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram