В Україні в середньому 13% всього населення мають проблеми з шлунково-кишковим трактом і страждають від захворювань нирок. Щоб пацієнт постійно знаходився в стадії ремісії і не страждав від загострень, лікарі рекомендують оздоровлюватися на курортах мінеральних вод. Залежно від типу захворювання лікар порадить, яка мінеральна вода підійде в конкретному випадку. На території України знаходяться 80 джерел мінеральних вод.

Трускавець — один з найпопулярніших бальнеологічних курортів України, який розташований в передгір'ї Карпат. Популярність курорту принесла унікальна мінеральна вода «Нафтуся», що сприяє нормалізації обміну речовин, виведенню з нирок піску і невеликих мікролітів, а також зміцненню імунітету. Однак у води є характерний присмак завдяки вмісту в складі речовин нафтового походження. У Трускавці показане лікування тим, у кого є запальні процеси в печінці і жовчовивідних шляхах, жовчокам'яна хвороба, хронічні запальні процеси нирок і сечовивідних шляхів, сечокам'яна хвороба, порушення обміну речовин, хвороби шлунка і сечостатевої системи.

На території курорту — 29 санаторіїв і 26 готелів різного рівня. На базі санаторіїв і готелів Трускавця також організована лікувальна база, яка включає обов'язкову консультацію лікаря, що призначає відповідне лікування і розписує прийом мінеральних вод. Щорічно Трускавець приймає близько 500 тисяч відпочивальників. Вартість на проживання і лікування залежить від сезону перебування. Найнижчі ціни — у низький сезон з середини січня по кінець квітня, після 11 травня і до кінця червня та з середини листопада до початку новорічних свят. Вартість значно збільшується у високий і святковий сезон. Та з сайтом «Покупон» ви завжди будете в курсі акцій від санаторіїв і готелів Трускавця в будь-який сезон. Знижки на проживання та лікування сягають 40% і включають кілька варіантів розміщення.

З розваг курорт пропонує прогулянки по парку, відвідування спа-центрів, кінотеатру, концертів українських та світових зірок, вистав, клубів і дискотек. У місті також багато кафе і ресторанів різних цінових категорій та з різноманітними кухнями: починаючи з місцевої до європейської. До того ж, із Трускавця можна відправитися на екскурсії на озеро Синевир, у Закарпаття, до Львова, у Почаїв, в зимовий період також пропонуються одноденні тури на гірськолижні курорти. Іншими словами, в Трускавці можна відпочити і оздоровитися.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram