Якщо ви вирішили зробити приміщення світлішим і просторішим, варто придивитися до стилю хай-тек. У таких інтер'єрах дуже активно використовується скло: і в якості фасадів для меблів, і як двері. Але не варто забувати, що в цьому випадку важлива не тільки естетика, але і безпека.

Авторитетний виробник меблів в Харкові «ВіЯр» https://kh.viyar.ua/catalog/petli/ пропонує різноманітні високоякісні петлі для скляних фасадів та дверей. Тут можна підібрати оптимальний варіант фурнітури або замовити гарнітур за індивідуальним проектом. Професіоналізм співробітників компанії — запорука вашого доброго настрою і задоволення від покупки.

Великим приміщенням — надійність та ефектність

Петлі для скла бувають:

- внутрішні;

- накладні;

- напівнакладні.

Маятникові петлі є сенс встановлювати тільки у по-справжньому великих приміщеннях. При всій надійності та функціональності для даного типу відкривання потрібно мінімум два квадратних метра простору. Отже, такий варіант доцільний для торгових центрів і громадських приміщень.

Роторні петлі призначені для осьового обертання дверей. Це досить ефектний спосіб організації простору, але він також підходить переважно для великих громадських приміщень. Втім, якщо ви є власником величезного холу, можете поекспериментувати з таким видом дверей.

Якісні та безпечні

Один з найдорожчих варіантів — вигнуті петлі. Їх виготовляють переважно на замовлення або разом з іншою фурнітурою за індивідуальним проектом. Такі вироби є сенс використовувати, якщо ви задумали щось по-справжньому унікальне і оригінальне.

Найбільш популярний масовий варіант — орні петлі, що кріпляться до скла і до стіни або шафи. В даному випадку важливо, щоб фурнітура була високоякісною, інакше падіння важких скляних дверей може призвести до серйозних проблем, а то і травми. Тому економити на петлях однозначно не варто.

Красиво, ергономічно, комфортно

Використання відкатних петель дозволяє максимально заощадити простір. Тож якщо у вас маленькі площі, така фурнітура — найбільш підходящий варіант. Завдяки світлу, яке пропускають прозорі двері, приміщення не тільки здасться візуально більшим: ергономічні петлі допоможуть його оптимально організувати.

Вибираючи скляні двері, відразу ж підбирайте і всю необхідну фурнітуру. Адже вона забезпечить і естетичний вигляд всієї конструкції, і необхідний рівень комфорту, і безпечну експлуатацію.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram