Шоу Річарда Куїнн в рамках тижня моди в Лондоні викликало фурор світового масштабу. Показ молодого дизайнера, випускника лондонського Центрального коледжу мистецтв і дизайну імені Святого Мартіна, відвідала сама Королева Єлизавета II. Вперше за історію правління!

Новина сколихнула світові ЗМІ, а дизайнер, прокинувся справжньою зiркою. Серед офіційно запрошених на грандіознє шоу були помічені українки: PR-фахівець Валерія Башинська та модель Алла Шереметьєва.

«Це неможливо передати словами! Потрясіння вищого масштабу!»- коментують подію дівчата.

Зарубіжні ЗМІ не перебільшують, що приїзд Королеви був справжнім сюрпризом. «Цього ніхто не очікував: не було перекритих вулиць, відчеплених кварталів, ні коридору з охорони. До цього моменту, я відвідувала New York Fashion Week та Milan Fashion Week. Були гарні шоу, але те, що сталося в Лондоні, було зворушливо до сліз!», - ділиться враженнями Алла Шереметьєва.

«З Аллою Шереметьєвою, ми створили проект SheSays і в рамках його просування, стратегічно, з усіх існуючих тижнів моди, я обрала лондонську, - продовжує Валерія Башинська. І як з'ясувалося пізніше, це було найкраще рішення в моєму житті! PR-підтримкою показу займалась агенцiя MGC London. Це було останнє шоу в нашому розкладi, як виявилось -  найяскравіше, незабутнє, історичне!».

Слід зазначити, що в творчість дизайнера дівчата закохалися ще до того, як шоу вiдвiдала Єлизавета II та весь світ. Придивіться до моделей, деякі з них, - справжнє втілення близьких нашому серцю ляльок мотанок.

Магія показу також полягала в появі моделей в невагомому вбраннi. Значний обсяг квітів і фарб - ось що пропонує дизайнер для жіночого населення планети.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram