Спільна діяльність підприємств та громадськості в покращенні екологічних умов

14:20, 28 лютого 2018
Вікно
77

Причиною прийняття такого рішення стало те, що основним компонентом, який використовується при виробництві таких кабелів як ВВГ-П, ВВП, ПВС, ШВВП (літера «В» в назві кабеля дозволяє визначити, що в кабелі використовується полівінілхлорид) є полівінілхлорид. Вказаний матеріал відноситься до безпечних для людини полімерів та широко використовується у виробництві кабеля, одягу, засобів гігієни та інших виробів повсякденного вжитку вже понад 50 років. Процес виробництва вимагає розплавлення гранул полівінілхлориду та нанесення його на мідну жилу, в результаті чого у повітря потрапляє незначна кількість фенолу та формальдегіду. В світовій практиці довкола таких підприємств бажано встановлювати хоча б мінімальні санітарно-захисні зони, проте вітчизняне законодавство не дозволяє це зробити.

Проблемним моментом залишається те, що відповідно до Санітарної класифікації підприємств, виробництв та споруд  і  розміри санітарно-захисних зон для них затвердженої наказом  Міністерства  охорони  здоров'я України від 19 червня 1996 р. №173 довкола підприємств, які виготовляють кабель з полівінілхлоридного пластикату, не передбачено встановлення санітарно-захисних зон.

У зв’язку із цим підприємство «Мрія» вирішило самостійно провести дослідження та долучитися до громадських слухань, метою яких повинно стати встановлення санітарно-захисних зон довкола підприємства. Це дозволить створити безпечніші умов проживання для місцевих мешканців.

https://mrija.com

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter